8-ojo sezono atidarymas: „Aš sakau – ZIP, jūs sakot – FM‘‘

pagal | 2020 24 sausio

Koks būtų ruduo be naujojo „ZIP FM‘‘ sezono atidarymo? Geriau apie tai net negalvoti. Spalio 18d. mūsų mylimąjį, studentiškąjį ketvirtadienį Kauno lofte „Gargaras‘‘ vyko jaunimo dievinamos radijo stoties „ZIP FM‘‘ naujo sezono startas.

Tokios žmonių gausos šis klubas dar nėra matęs. Apie 2000 „ZIP’o‘‘  klausytojų veržėsi sudalyvauti šiame populiariame kasmetiniame renginyje. Nors durys atsidarė 22h., užtruko ganėtinai ilgai kol buvo suleisti visi vakarėlio svečiai. Loftas sparčiai pildėsi, o eilė, rodos, tik ilgėjo. Ne tik kauniečiai, bet ir begalės svečių iš kitų Lietuvos miestų užpildė „Gargaro‘‘  patalpas.

Ilgo laukimo prie įėjimo kančios buvo akimirksniu pamirštos, kai įžengėme į renginio erdvę. Tik pakilus į antrą lofto aukštą, iš karto esi apsuptas veiksmo. Pirmiausia, visi svečiai, tarsi Holivudo žvaigždės, buvo paprašyti įsiamžinti prie fotosienos. Svarbiausia buvo nusišypsoti prieš objektyvą ir tą šypseną nešiotis visą vakarą. Pramogų kaip visada netrūko. Merginos ir vaikinai turėjo galimybę atsiduoti į profesionalias plaukų stilistės ar savo srities aso – tatuiruočių meistro – rankas. Dalyviams buvo pinami plaukai arba piešiamos kataloge pasirinktos tatuiruotės. Kaip visada „Gargaras‘‘ siūlė visų mėgiamą stalo futbolą ir nekuklaus asortimento baro meniu. Kol žmonės rinkosi į vidų, kiekvienas rado sau veiklos, o muzikinis fonas buvo parinktas tobulai – vakaro įžangoje prie pulto stovėjo didžėjus St. Stereo.

23h prisistatė vakaro kaltininkai – „ZIP FM‘‘ kolektyvas. Nuotaikingai pasisveikino fraze „Opa opa opapa, juda juda Kaunas!‘‘. Šis šaukinys skambėjo visą vakarą tarsi užkratas. Kaip ir buvo žadėta, „ZIP’o‘‘  laidų vedėjai: SiSi, Radistai ir Modestas Rembo Švoba grojo vieną bendrą setą, miksuodami kūrinius nuo pagrindinės ir dviejų, šonuose įrengtų, mažesnių scenų. Pirmą kartą visas renginys buvo transliuojamas tiesiogiai „ZIP FM‘‘ eteryje.

Nepastebimai atėjo ir magiškasis 00:00h laikas, kai prasidėjo gyvai atliekami kūriniai. Pirmąjį išvydome Justiną Jarutį su daina „Green city lights‘‘, kuri tarsi atspindėjo firminį vakaro akcentą ir „ZIP FM‘‘ spalvą. Visa salė buvo papuošta žaliais ir baltais gigantiškais balionais, akį rėžė dominuojantis žalios spalvos apšvietimas. Renginio organizatoriai nemelavo – sulaukėme visų žadėtų atlikėjų, kurie apstulbino išankstiniu pasiruošimu. Svaras, „Skamp‘‘, Linas Adomaitis, Jurgis Didžiulis, Dee&Kamy, Justė Starinskaitė iš „Saulės kliošo‘‘, Pushaz ir jau visų pamėgtas vietinis atlikėjas – Alekna. Dainų perėjimai buvo be tylos pauzių, vieni atlikėjai lydėjo kitus, kartu dainavo ir kūrė be galo smagią atmosferą.

Žinoma, sulaukėme ir nedidelio dovanų lietaus. Iš scenos matėme skrendantį naują „ZIP FM‘‘ džemperį bei firminį laikroduką. Aplinka buvo nuolat spalvinama įvairiais konfeti bei ryškiais fejerverkais. Iš visų salės vietų skambėjo replikos: „Oi, kaip čia gerai!‘‘, „Nerealu‘‘, „Dievinu Radistus‘‘ ir dar daug kitų pozityvių kalbų. Lofto erdvėse, tarsi žuvys vandenyje, nardė didelis būrys fotografų. Jų rezultatą jau galime pamatyti, o išvydus nostalgiškai prisiminti tobulą vakarą.

Šis sezono atidarymo debiutas Kaune maloniai nustebino tiek organizatorius, tiek vakaro svečius. Manau, dar ilgai netils kalbos apie puikiai pavykusį 8-ojo „ZIP FM‘‘ sezono atidarymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *