A. Kaniava: „Koncertas nuo pat pradžios eina į pabaigą“

pagal | 2020 25 sausio

Jei rašau, tai rašau tik apie Kalėdų senelį ir Andriaus Kaniavos koncertus. Nelabai rimtas vyras galiu pasirodyt besirinkdamas tokias temas, bet ką jau čia padarysi… Vakar antrą kartą šiais metais teko pabuvoti „Keistuolio“, dainų autoriaus ir atlikėjo A. Kaniavos akustiniame koncerte, kuris vyko „Park Inn“ viešbuyje, Kaune.

Kur aš esu?

Su kolega svarstėme kaip būtų galima apibūdinti erdvę, kurioje vyko minėtasis koncertas. Viešbučio konferencijų salė jau savaime atrodė keista vieta akustinės muzikos vakarui. Rodos, tą suprato ir organizatoriai. Prasidėjus koncertui užgeso šviesos. Liko tik kelios lempelės, kurioms sunkiai sekėsi apšviesti sceną ir joje buvusius atlikėjus… Mėginta sukurti romantišką nuotaiką, tačiau savotiška spalvų ir šviesų kompozicija ant „karnizų“ tik dar labiau trikdė. Pasijutome tarsi mažo miestelio kultūros namuose per Brolių Aliukų koncertą.

Muzika

Nepaisant neįprastos aplinkos, renginį laikau gana sėkmingu. Pirmosios dainos buvo mažiau girdėtos, tačiau visai gražiai nuskambėjo. Koncertui įpusėjus publika sukruto, mat išgirdo tokius puikiai žinomus kūrinius kaip „Fėja“, „Ilgas Kelias“, „Kitas gyvenimas“ ir kt.

Gausių ovacijų susilaukė A. Kaniavai ant scenos talkinęs Sigitas Mickis, meistriškai sugrojęs klavišinių solo. Kartu su Andriumi ir Sigitu muzikavo gitaristas Aleksandras Ten.

Namo, namo

Visgi, manau, kad ištikimų A. Kaniavos gerbėjų neblaškė nei koncerto vieta, nei vis tie patys juokeliai, laidomi kiekvieno koncerto metu. Visus minusus atperka gera nuotaika ir nuoširdi, kokybiška muzika.

P.S.

Baigiantis koncertui A. Kaniava pasakė firminę savo frazę: „koncertas nuo pat pradžios eina į pabaigą“. Panašu, kad labai įtikinamai pasakė, nes nuskambėjus paskutinei dainai, žmonės kaip mokyklinukai išgirdę skambutį, pašoko iš savo kėdžių ir skubėjo pasišalinti iš salės. Keistai kažkaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *