Apsilankė Kaziukas Vilniuje

pagal | 2020 25 sausio

Aš, kaip ir šimtai tūkstančių žmonių iš visos Lietuvos, vedina smalsumo ir sužavėta pavasariško oro (pagaliau!), ankstų šeštadienio rytą patraukiau Vilniaus link. Vietą automobiliui buvo rasti sunku, todėl sveikinu visus kurie keliavo ne savo transporto priemonėmis – protingas pasirinkimas. Visi automobilio parkavimo vargai užsimiršo vos tik įžengiau į didele turgaviete tapusį Gedimino prospektą. Akys raibo nuo spalvų ir pirkinių gausybės bei šimtatūkstantinės minios.

Galbūt iš pradžių minia gąsdino, tačiau vėliau pradėjau dairytis po prekystalius. Na, o ten buvo visko. Nuo tradicinių „baronkų“ ar karšto vyno iki pirmą kartą matytų mugėje kalamų monetų.

Prekių pasiūla iš tiesų stulbinanti, išvardinti viskam turbūt neužtektų ir visos knygos. Tarp įdomesnių galėčiau paminėti keistoko skonio karštą alų su medumi, riteriškus šarvus, monetas, kurias mugės svečiams kalė su jų pasirinktais paveikslėliais, ir be abejonės pačią populiariausią prekę (taip ir nesupratau kodėl) medines gėles. Rinktis tikrai buvo iš ko.

Mano nuomone reginys tikrai buvo vertas dėmesio ir kelių valandų laiko. Sau ir savo namams ten tikrai galima rasti originalių daiktų. Galbūt, kaip vieną iš šio renginio minusų, aš įvardinčiau kartais netgi nerealiai dideles kainas, bet kita vertus, visiems juk reikia gyventi – prekeiviai ne išimtis. Galbūt kai kurie iš lankytojų skundėsi per dideliu žmonių skaičiumi, tačiau, manau, kad tokio masto renginiuose tai neišvengiama.

Taigi, jei kitais metais kas nors pasiūlys jums apsilankyti didžiausioje mugėje Lietuvoje, nedvejokite! Aišku iš pradžių pasidomėkite orais, stypsoti lietuje tikriausiai būtų menkas malonumas… tačiau, jei orai gražūs, tai puiki proga pasidžiaugti prasidedančiu pavasariu, pasižmonėti ir įsigyti keletą originalių daiktų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *