Atšilo oras – pakilo noras, arba kaip studentai vengia gandrų

pagal | 2020 25 sausio

Visi mes puikiai žinome, kad studentai yra aktyvūs visose gyvenimo srityse. Atėjus pavasariui kai kurios iš jų ypač suaktyvėja. Pardavimo vietose net pradedama skelbti akcijas priemonėms, kurios padeda išvengti nepageidaujamo gandrų vizito. Atšilus orui ir ženkliai sumažėjus drabužių kiekiui tai ypač naudinga. Kaip Vytautas Šapranauskas sakė: „Atėjus pavasariui pabunda gimda. Iš miego keliasi ir kiti organai“. Turbūt dėl to ir buvo atliktas tyrimas bandant atsakyti į klausimą ar studentai vartoja kontracepciją, kokią renkasi ir kas tai lemia.

Tyrimo metu buvo išsiaiškinta, kad iš 276 apklaustųjų (18-23 metų) lytiškai aktyvūs yra maždaug 82,3%. Paskutinių lytinių santykių metu kontracepciją naudojo maždaug 76,8%. Tai reiškia, kad iš 276 apklaustųjų, net 65 nebijo netikėto gandrų vizito!

:)

Dar statistikos? Prašom: nustatyta, kad 21-23 metų studentai yra lytiškai aktyvesni nei 18-21 metų. Taip pat, kad vaikinai kaip apsisaugojimo priemonę dažniausiai renkasi prezervatyvus, o merginos – hormonines kontraceptines tabletes. Taip pat buvo išsiaiškinta (nieko nestebinanti statistika), kad merginos dažniau propaguoja saugius lytinius santykius nei vaikinai. Peršasi tokia išvada, kad vaikinai Lietuvos gyventojų skaičiumi rūpinasi kur kas labiau.

Tačiau skaitant straipsnį man į akis krito keletas skaičių, kurie nustebino. Buvo išsiaiškinta, kad studentų materialinė gerovė yra tiesiogiai susijusi su jų lytiniu aktyvumu. Tarp tų studentų, kurie per savaitę galėdavo išleisti 10-100 Lt, lytiškai aktyvių buvo 77,4%. Tarp disponuojančių 120-600 Lt suma per savaitę, lytiškai aktyvūs buvo 86,3% respondentų, o tarp tų, kurie per savaitę galėdavo išleisti 700 Lt ir daugiau, lytinių santykių turėjo 100% respondentų. Taigi, darykite išvadas ir bėkite ieškotis darbo! Nors, kita vertus, vengdami gandrų vizito galite ir neskubėti.

:)
:D

Galbūt daugiau nieko ir nepasakosiu, manau patys ir taip viską žinot. O jei nežinot, tuomet būtent jums yra skirtas labai gražus lietuviškas posakis: nemoki p**t – nereikia lįst! Tad tiesiog palinkėsiu gražaus pavasario ir tegul gandrai kol kas į jūsų kiemus skrenda be nešulėlių!

Medžiaga iš žurnalo „Lietuvos bendrosios praktikos gydytojas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *