Bendro naudojimo vyrai

pagal | 2020 25 sausio

Anksčiau mane žeisdavo dvigubas standartas, jog mergina, nevengianti svetimų pagalvių, yra laikoma kekše, o štai tą patį darantis vyras – herojus. Ne todėl, kad mėgčiau šokinėti nuo koto ant koto, nes taip toli gražu nėra. Tiesiog toks jau aš žmogus, paprasčiausiai nemėgstu gyvenime neteisybės. Tačiau neseniai supratau, kad taip tikrai nėra – herojais šiti duracell’io triušeliai laiko nebent patys save. Galbūt jiems kiek užpavydi koks buities ir susivėlusios frigidiškos merginos nustekentas draugas. O štai moterims tokie vyrukai yra ne kas kita, o paprasčiausiai bendro naudojimo rakandas.

Juo labiau, kad merginą, kuri niekam neįsipareigodama karts nuo karto permiega su vis kitu vyriškiu, dar gali suprasti. Nes ji, gal žmogus silpnas, ir tiesiog pasidavė pagundai. Nes tų pagundų daug, stengtis nereikia, tik imk ir naudokis į sveikatą. O štai vyrų, kuriems pakaktų tik atsisegti viršutinę marškinių sagelę ir neatsisakyti kvietimo nuvažiuoti pas panelę po klubo „filmą pažiūrėti” yra nedaug. Nes niekas tokiais pasiūlymais vyrams nesišvaisto, ypač jei nesate Johnny Depp’as. Ir ką tada daro vaikinai? Sharon Stone kartą yra pasakiusi, kad moterys geba vaidinti orgazmą, o štai vyrai moka suvaidinti ištisus santykius. Ir būtent tą šiuolaikiniai kazanovos ir daro. Meluoja. Įtikinėja. Žada nesąmones, nuo kurių patiems darosi juokinga. Ir tik dėl sportinio intereso. Nors niekas, be kelnėse besistiebiančios erekcijos, šito daryti jų neprašė.

Nesiimsiu vertinti ar yra verta taip daryti. Čia kiekvieno asmeninis sprendimas. Tačiau ta kekšės etiketė, kurią vyrai taip mėgsta priklijuoti toms, su kuriomis miegojo ir ypač toms, su kuriomis permiegoti nepavyko, taip pat puikiai prilimpa ir vyrukams. Ir kuomet moteriškos lyties kekšė dar turi galimybę susirasti vyrą, pasidaryti vaikų ir reabilituoti savo reputaciją, vyriškai kekšei tokių šansų praktiškai nėra. Todėl, kad moteriška kekšė tam, kad įsitemptų ką nors į lovą, niekam nemeluoja, nežada ištekėti, nedaužo naivių žmonių vilčių ir nieko neskaudina. O nuoskaudas mes, merginos, prisimenam ilgai. Ir tokia vyriškos lyties kekšė, nors kartais patraukli ir tinkama kaip gelbėjimosi ratas, yra panaši į viešąjį tualetą. Jis, net švarus ir kvepiantis, niekada nebus mielas širdžiai. Gali juo pasinaudoti, jei prispirs reikalas, tačiau džiaugiesi, kad namuose turi nuosavą, kuris laukia tik tavęs. Viešasis tualetas niekada neturės vieno mylimo ir išskirtinio užpakalio – jam visi vienodi. Ir reikėtų nepamiršti elementaraus dalyko, kad kai niekam nepriklausai, niekas nepriklauso ir tau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *