„Colours Of Bubbles“ rodo žieminį „Cut it Out“ klipą

pagal | 2020 25 sausio

Grupė „Colours Of Bubbles“ iš Šiaulių vėl atliko dainą „Cut IT Out“ alternatyvių muzikos apdovanojimų T.Ė.T.Ė. pristatyme  – ten jie buvo pakviesti, kaip 2012-ųjų Roko grupė.

„Colours Of Bubbles“ susikūrė prieš septynis metus  Šiauliuose. Lietuvoje ir užsienyje grupė surengė gerokai per šimtą koncertų, dalyvavo tokiuose festivaliuose kaip „Galapagai“, „Tamsta“, B2Gether“, o taip pat „Summer Sound“  ar „Positivus“ Latvijoje. 2012 m. grupė alternatyviosios muzikos apdovanojimuose T.Ė.T.Ė. buvo pripažinta geriausia roko grupe Lietuvoje.

 Spustelėjus šaltukui, grupė „Colours Of Bubbles“ rodo ir savo dainos „Cut It Out“ naują vaizdo versiją, kurią nufilmavo Edvinas Greičius iš „Edvinas Pictures“. „Cut It Out“ žieminė vaizdo versija: – filmavo ir režisavo Edvinas Greičius („Edvinas Pictures“)

Vaizdo klipą galite pažiūrėti paspaudę šią nuorodą: http://www.youtube.com/watch?v=eVYKApIxMts

„Kadangi nesiekiu iš to pasipelnyti, būtų džiugu, jei jaunos grupės jaustųsi drąsiai ir kreiptųsi dėl klipų ar fotografijų į „Edvinas Pictures“, – sakė nekomercinius projektus kuriantis Edvinas Greičiu fiksuojantys jaunų ir perspektyvių indie grupių bei atlikėjų veiklą. Vaikino videografijoje taip pat galima išvysti Marką Palubenką, „Mark Fiction“ ir kitus klausytojams jau pažįstamus veidus.

Vasariška ir akustinė „Cut It Out“ versija šiemet švystelėjo  kultinėje akustinių koncertų serijoje „Vilnius Temperature“, jos versija su „Rhytm Junkies“ vokalistės Mildos Stasaitytės sudalyvavimu nuskambėjo daugelyje Lietuvos ir Latvijos vasaros festivalių.

„Kūrinys  lydėjo mus visus šiuos metus, ir atspindu mūsų atstovaujamą „indie‘n‘country“ roką. Jį atlikome ir akustiškai, ir didžiausiuose roko festivaliuose.  Dabar turime ir žieminę „Cut It Out“ klipo versiją. Tiesa, joje nepamatysite Mildos Stasaitytės, kuri įdainavo moterišką vokalinę partiją.  Taip jau sutapo… juk daina yra apie tai, kaip mergina palieka vaikiną, ar ne?“, – pusiau juokais sakė grupės vokalistas Julius Aleksovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *