Cut the bullsh*t arba kas yra tikras vyras?

pagal | 2020 24 sausio

Cut the bullsh*t arba kas yra tikras vyras?

Autorius: Nikoleta Kacaitė | Data: 2015 liepos 17 | Kategorijos: Jauti – moteriškai, Subjektyvu

Mieli vaikinai, turbūt žinote tą nusivylimo jausmą, kuris ateina suvokus, kad priešingos lyties atstovių tarpe liko labai mažai tų, kurios iš tikrųjų gali vadintis moterimis, tomis iš didžiosios M. Nustebsite, bet taip turbūt iš dalies nutiko todėl, kad vyrų, tų iš didžiosios V, liko dar mažiau. Nesakau, kad neliko visai, bet juos labai sunku pastebėti tarp tų, kurie puoselėdami savo madingąsias, apie tinkamą testosterono kiekį signalizuojančias barzdas, užmiršo, kad vyriškumas slypi ne raumenyse, ne barzdoje ir ne gebėjime meluoti, kad pasiektum tai, ko nori. Vyriškumas ir ne tai, kad jūsų nori visos, bet tik tam, kad joms pavydėtų draugės, o ne dėl to, kad būtumėte įdomus joms kaip asmenybė. Vyriškumas nėra kiekvieną savaitgalį klubuose su draugeliais varžytis, kas prikalbės geriausiai skambančių absurdų merginoms, parsives namo, o vėliau niekada nebepaskambins.

Svarbiausia yra ir ne tai, ką vyras turi kišenėse. Ir netgi ne tai, ką turi tarp jų. Taip, kiekvienos prioritetai skirtingi. Vienai svarbu, kad vaikinas suteiktų jai laisvės, kitai, kad būtų geras pašnekovas, trečiai, kad būtų šeimyniškas. Bet garantuoju, kad nei viena sveiko proto mergina nepasakys: „Noriu vaikino, kuris laikys mane idiote ir kabins ant ausų tiek spagečių, kad išmaitinčiau visą Italiją.” Taip, gal ir netikėta, bet vyriškumas lygu tam, į ką įeina nežadėjimas to, ko nesi įsitikinęs, kad galėsi ar norėsi padaryti, ir pildymas to, ką vis tik pasižadėjai. Nes vaikinas, kuris iš pradžių priburia apie didingus bendrus ateities planus, o vėliau, pamatęs, kad nieko neišeina, ramiausiai apie savo pažadus pamiršta, yra dar berniukas, kurio neišauklėjo tėvai, kuriam dar su pampersais vaikščiot, o ne panas kabint.

Ir visiškai nesvarbu to melo ar meliuko reikšmingumas. Nesvarbu, ar planuojate romantiškas atostogas Kretoje ir po to tą kelionę pralakat bei pralošiat su draugais, ar pažadat neseniai sutiktai merginai rytoj ją kviesti pietų, o paskui dingstat kaip į vandenį. Ir nesvarbu, ar tai yra „mieloji, jei norėsi, rytoj galėsime eiti į tą romantinę komediją su Ashtonu Kutcheriu”, ar „aš bučiuojuos tik su tom, su kuriom ketinu draugauti”, ar „tu gimdyk tą vaiką, aš tikrai sugebėsiu jus aprūpinti”… Ir žinau, kad kartais jums yra lengviau pameluoti. Galvojat, kad bus ramiau gyventi, jei kalbėsite tai, ką, jūsų manymu, norime išgirsti. Bet taip darydami, jūs kiekvieną kartą, daugiau ar mažiau, mus nuviliat. Ir ilgainiui mūsų akyse liekate sacharinu – tuščiaviduriu ir dirbtinu pakaitalu tikram vyrui. Tampat kvailute simpatiška kokete, kurią smagu paniurkyti užstalėje, bet nenorėtum jos rodyti tėvam ar kiekvieną rytą prabusti šalia. Ir pasakysiu paslaptį – nors jums atrodo, kad su savo gražiais pažadais ir didingais planais mums įtiksite ar pasirodysite geresni, negu esate, daugeliu atvejų viso šito mėšlo net nereikia. Reikia žmogaus, kuriuo galime pasitikėti. Kuris kaip tarė, taip padarė. Kuris mus gerbia ir laiko pakankamai išmintingomis, protingomis ir stipriomis, kad galėtume susigyventi su tiesa, kad ir kokia ji būtų. Tikro Vyro.

P.S. Barzdos ir raumenys yra awesome. Bet tik tada, kai neslepia to, kad vaikinas yra didesnė koketė už tas, kurios dirba sekso telefonu linijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *