Deadpool

Pagaliau sulaukėme naujojo Marvel filmo „Deadpooldeadpool-movie-costume-pic-2“ trailer’io. Sukurtas pagal komiksų knygas, Deadpool yra pusiau herojus, pusiau blogiukas su keistu humoro jausmu. Buvęs specialiųjų pajėgų kariškis Wade Winston Wilson iki lemtingos akimirkos gyvena paprastą gyvenimą  – jam nustatomas vėžys, išplitęs po visą kūna, jis alina Wade ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Pasmerktas mirčiai vyras gauna šansą išbandyti eksperimentinius metodus, kurių eigoje jis įgauna atsparumą ligoms ir žaizdoms. Tačiau procedūra turi ir neigiamų efektų – jo kūno oda pažeidžiama visam laikui. Paprastas vyras įgauna supergalių – atrodo, kad tai dar viena Marvel klišė, tačiau šis veikėjas yra ypatingas savo humoro jausmu. Jis nebijo būti šiknius, riebiai keiktis, leptelėti juodo humoro juokelių ar tiesiog sugriauti vadinamąją ketvirtąją sieną tarp žiūrovo ir aktoriaus.

Wilson aka Deadpool personažą vaidina aktorius Ryan Reynoldryan-reynolds-becomes-the-latest-celebrity-to-fool-comic-con-crowds-with-killer-cosplay-a-505195s, kuris yra žinomas iš komedijų ir kitų superherojų filmų. Aktorius jau yra vaidinęs Wilson 2009 metų filme „X-Men Origins: Wolverine“. Tačiau jo ten buvo mažoka, mat pagrindinis veikėjas buvo Wolverine. Reynolds taip pat įkūnijo DC komiksų knygų visatos herojų Green Lantern, to paties pavadinimo filme, 2011m. Filmas patyrė fiasko, dėl silpnos siužeto linijos ir netikroviškų efektų. Reynolds pats buvo nusivylęs filmu ir ne kartą tai sakė per interviu. Net ir naujajame „Deadpool“ trailer‘yje Wilson, supratęs, kad jam lemta būti superherojumi, paprašo, jog jo kostiumas nebūtų žalias ar sukurtas kompiuterinių technologijų. Būtent šis juokelis pažymi Reynolds rolę „Green Lantern“, mat filmuojant visas jo kostiumas (kuris buvo žalias) buvo sukurtas efektų pagalba.

Filmas ev7xEPV9kranus išvys 2016 metais, Reynolds pagavo ir sugebėjo perteikti Deadpool dvasią. Panašu, jog aktoriui pavyks išpirkti savo kaltę už „Green Lantern“ fiasko. Liepą vykusiame „San Diego Comic Con“ parodoje, kurioje susirenka šimtai tūkstančių fantastikos gerbėjų, Reynolds ir jo kolegos aktoriai buvo pasitikti ovacijomis. Reynolds ne vieną kartą jau yra dėkojęs gerbėjams, mat šie savo entuziazmu išprašė Marvel studijos šios adaptacijos. „Deadpool“ filmas yra kitoks, nei visi Marvel filmai, jame perteikiama gryna komiksų knygų energija, nebandant švelninti personažų charakterių savybių. Jis patiks visiems, tiek skaičiusiems Deadpool, tiek niekada rankose nelaikiusiems komiksų.

 

Komentarai
Pasidalinkite
About Lina
Jei bandysite išversti žodį ,,Geek" - prie aprašymo rasite mane. :)