Didieji moterų melai

pagal | 2020 24 sausio

Ne paslaptis, kad net ir būdamos visiškai atviros, moterys visada kažką nutyli, todėl jos pačios kartais viena kitos nesupranta (mes net savęs neretai nesuprantam), tai ką jau kalbėti apie vyrus. Vienos moterys gali būti atviresnės, kitos uždaresnės (su tokiomis dar sunkiau), bet visada atsiras daug dalykų, kurie dailiosios lyties atstovei netiks, net jei ji to ir nepasakys. Taigi dėl ko moterys dažniausiai meluoja?

zz-liepinoch1

„Aš nealkana“

-Katinėli, aš išsirinkau Bic Mac’o rinkinį, tu tikrai nori tik salotų?

-Taip, visgi reikia prižiūrėti figūrą.

-Ką žinau, man tai patinka daug valgančios merginos, kam čia save varžyti?

Kam čia save varžyti… TAI AIŠKU MES NORIM ĖST, KAD IR DU TUOS BIC MAC’O RINKINIUS! Bet negalima, nes mūsų medžiagų apykaita lėtesnė nei vyrų! Patinka, kai merginos daug valgo? O storos patinka? Aha, nepatinka, tai va todėl ir pasirinkau salotas, kad kiti po kurio laiko neklausinėtų, ar mes laukiamės! Žinoma, šie žodžiai lieka tik mūsų mintyse, nes juk vyrams viso to neišduosim, kad ir kaip pavydėtume to burgerio ar kalno bulvyčių. Juk artėja pavasaris, vasara, o ir žiemai nėra ko storėti. Užburtas ratas.

„Man nepatinka pavydūs vaikinai“

Bullshitizmas, visoms moterims patinka bent šiek tiek pavydūs vaikinai, nes tai parodo, kad ji vyrui rūpi. Jei vaikinui visiškai vienodai, kad jo mergina susirašinėja su kitais ar su kuo šoka bei šneka klube, tai jau reiškia, kad mergina jam dzin. Ir galiausiai, jei vaikinas nerodo jokių pavydo ženklų, merginai kyla klausimas, ar ji iš vis jam kažkiek įdomi. Žinoma, gali būti beribis pasitikėjimas, bet vis tiek malonu, kai matai, kad vaikinas pavydi, dėl to tik jautiesi geriau.

„Nereikia man jokių dovanų“

Cha cha cha. Cha. Cha… Reikia. Ar tai Valentino diena, ar tai Kalėdos, ar tai pusmečio/metų/pusantrų metų sukaktuvės, kažką bent minimalaus merginos gauti nori. Aišku, per gimtadienius taip pat, o jei dar jubiliejus – tai ruoštis pradėk prieš mėnesį. Mergina gali būti ir paprasta, ir nematerialistė, ar tokia, kuri laužo nusistovėjusius draugysčių standartus, tačiau net jai malonu būtų gauti bent gėlę, nes arba ji nežino, ką reiškia, kai jai dovanoja dovanas, ir dėl to sako, kad nereikia, arba turėjo vaikinus, kurie nedovanodavo jai nieko, todėl ir tęsia savo melą.

„Aš dievinu eiti į futbolo varžybas“

C’mon, tikrai retai merginai patinka sėdėti tarp gaujos dešrainius ar čipsus valgančių vyrų, kurie dar bevalgydami ir rėkauja spjaudydami pusę valgomo maisto. Bendri pomėgiai suartina ir merginos dažniau meluoja ar dėl to aukojasi, kad tik įtiktų patinkančiam asmeniui, bet nors mes tai ir pasakom, giliai širdy labai tikimės, kad į tas varžybas eiti nereikės. Geriau jau eik vienas su draugais.

„Oi ne, aš nepavydžiu tai draugei, kuri tau kaip sesuo“

Čia jau reiktų sau atsakyti į klausimą, ar tau patiktų, kad tavo mergina vakarą praleistų su savo vyriškos giminės best friend forever? Tikriausiai ne, taigi, kad ir kaip vaikinas vadintų savo draugę: sese, moteriškos lyties vaikinu, kuris spjaudosi ir geria alų, tiesiog baisia drauge ir t.t., tik labai mažam skaičiui merginų patiktų ta vaikino draugė, nes galų gale – ji moteris ir daugelis įsitikinę, kad draugystės tarp vyro ir moters būti negali (bent jau viena pusė jaus kažką daugiau).

„Nieko tokio, kad nepasiėmei daugiau pinigų, aš susimokėsiu“

Tikrai ne nieko tokio, oj kaip ne nieko tokio. Būtų nieko tokio, jei netyčia susitiktumėte mieste ir nueitumėte išgerti kavos, bet jei vaikinas pakvietė merginą į pasimatymą ir nenori už ją sumokėti (tokiu būdu pasirodydamas kaip, sorry, asilas), tai jau antro pasimatymo ir nebebus. Ne todėl, kad mergina ieško turtingo, o todėl, kad jei jau vaikinas kviečia, jis turi būti džentelmenas ir sumokėti, o jei neturi daugiau pinigų, galima gerai praleisti laiką ir pasiėmus kavos iš kolonėlės bei nuvažiavus prie marių pasivaikščioti. Bet jei vaikinas merginą nusiveda į gerą restoraną ir pasirodo, kad nepasiėmė piniginės, tai jau nėra vyriška.

„Žinoma, eik pasilinksminti su draugais“

Eik, bet labai atsargiai. Nepamiršk rašyti ir galiausiai paskambinti, o jei neskambinsi ir neatsiliepsi, prašyk Dievo malonės, kad tave apgintų. Mieli vyrai, galite dėkoti ,,Pagirios Las Vegase“ filmo kūrėjams, kad parodė, kaip gali atrodyti vaikinų vakarai mieste. Aišku, Lietuvos miestų pasilinksminimo vietos neprilygs Amerikos klubams ir vakarėliams, bet norint, ir čia galima prisukti filmų, kurie merginoms nepatiks. Ir kalbama ne tik apie nuolatinį nerimą, ką vaikinas veikia ir su kokiom pasileidėlėm trinasi, bet ir apie normalų nerimą, ar mylimiems vyrams kas nors nenutiko, nes ne paslaptis, kad vaikinams tokie vakarai baigiasi blogiau nei merginoms, pradedant sudužusiu telefonu ir tuščia pinigine, baigiant prabudimu po kelių dienų po egle.

magnifier

„Man viskas gerai“

Turbūt daugiausiai demotyvacijose, 9gag’e, ecard’uose linksniuojama merginų frazė – ,,man viskas gerai“. Mes suprantam, kad jūs, mieli vyrai, žinot, jog mums ne viskas gerai (nebent ta frazė pasakoma su šypsena ir tikrai nuoširdžiai), tačiau retai kada mums būna nuotaika dėl to aiškintis. Jūs turite tai suprasti patys. Kaip? Mes pačios nežinom, bet išsiaiškinkit, o kol aiškinsitės, kas mums negerai, kiekvieną savo žingsnį labai gerai apgalvokite, nes bent vienas neatsargus poelgis gali iššaukti dar ilgesnį ,,man viskas gerai“ kartojimą.

Pradžiai prisiminkite, ką padarėte per paskutines kelias dienas, nes galimas atvejis, kad mergina ilgai laikė pyktį ir kai jau vos vos begali jį išlaikyti, sugeba tik susiraukus vaikščioti ir kartoti ,,man viskas gerai“. Ir tikrai nepatariu to ignoruoti ar atsakyti ,,na jei gerai, tai gerai“, o toliau nusisukus žaisti xbox’u. Tokiais atvejais geriau nueiti į parduotuvę, nupirkti gėlių, vyno, Milkos šokolado ir grįžus padovanoti merginai. Sulaukusi staigmenos, mergina turėtų atsileisti, arba atsileis išgėrusi vyno ir suvalgiusi daug Milkos plytelių. Jei ne, tai pasiruoškite agonijai.

„Daryk, ką nori“

Šis pasakymas eina koja kojon su prieš tai buvusia fraze. Kam dar neaišku, jūs negalite daryti, ko norit, dėl jūsų pačių saugumo, nedarykit, ką norite. Vėlgi, grįškit su staigmenom ir atgailaudami, nesvarbu, kad nežinote už ką, bet atgailaukit. Atšaukit susitikimus su draugais ar treniruotes, nes jei išeisite, gali būti, kad įleisti atgal nebūsite ir turėsite miegoti budoje su blusuotu šunimi.

„Aš nepikta“

Galioja viskas tas pats, kas paskutinėms dviems frazėms.

„Taip, tu teisus“

Retai pasitaikanti frazė moterų tarpe, bet jei jau pasitaikė, tai turbūt po ilgų ginčų moteriai tiesiog atsibodo su jumis kalbėti ir ji sutiks su viskuo, ką tik jai sakysite, kad tik greičiau atstotumėte su savo įrodinėjimais kaip kas.

„Man tas pats, kur praleisti vakarą, išrink vietą tu“

Turite prisiminti, kokias vietas mergina mėgsta ir kur visada su mielu noru eina. Ten ir eikite, nes 98 proc., kad jūsų išrinktos vietos tikrai netiks ir vakarą vainikuos frazė ,,ne, aš nepikta“.

Na, kad ir kaip mes jums meluotume (jūs mums taip pat), dažniausiai merginos nemeluoja dėl vieno dalyko – kad mums nerūpi vaikinų išorinis grožis. Gal tai ir turi kažkokią menką reikšmę, bet mes atsimename mamų kartojamą frazę ,,vyras neturi būti gražus, tegul būna bent gražesnis už beždžionę“, nes dažnai gražuoliukai būna tokie šlykštūs vidumi, kad tas jų grožis praranda reikšmę. Iš tiesų, merginos širdį lengvai gali užkariauti vaikinas, kuris jai rodys dėmesį, bus linksmas, džentelmeniškas, mokės prajuokinti ir bus malonus. Neretai gatvėse matome gražias merginas su nelabai išvaizdžiais vaikinais: tai pilvas didesnis, tai nosis kreiva ar pan. Taip yra dėl to, kad šie vaikinai moka kompensuoti savo išvaizdos trūkumus apsupdami mus dėmesiu ir švelnumu, t. y. tuo, ko mums ir reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *