Dwight Phillips: „Varžausi, kad tapčiau legenda“

pagal | 2020 26 sausio

Olimpinis (2004-ieji, Atėnai) ir keturiskart pasaulio šuolio į tolį čempionas, įspūdingų ir techniškų šuolių sinonimas Dwight Phillips atvirai dalinosi mintimis apie artėjančią Olimpiadą, dabartinę savo sportinę formą, psichologinę būseną ir net šeimyninį gyvenimą.

„Štai ir įpusėjome dar vienerius metus. Žinoma, jie yra išskirtiniai, nes tai Olimpiniai metai. Tai kiekvieno atleto svajonių metai, kai daugybė jaunų sportininkų ir jau beveik veteranų varžosi dėl vieno apdovanojimo. Būtent todėl šie metai labai jaudinantys. Ir aš žinau, kad tai gali būti mano paskutiniosios Olimpinės žaidynės,“ – savo monologą pradėjo D. Phillips. Toliau, apgailestaudamas, kad negalėjo savo Olimpinio čempiono titulo apginti po ketverių metų Pekine (iš ritmo atletą išmušė traumos), šuolininkas tęsė savo kalbą žodžiais: „2012-ieji bus man labai svarbūs metai. Dabar dienos kupinos treniruočių ir terapijos, taip pat nemažai laiko praleidžiu „Rebel Star Media“ kompanijoje, kuri užsiima filmais, muzikiniais klipais ir realybės šou. Šis darbas pagal svarbą man yra antrasis, tačiau vis tiek labai svarbus. Bet kuriuo atveju, atletika yra tai, kuo užsiimsiu visu 100%“.

Netikėtai D.Phillips kalba pasisuko šeimyninio gyvenimo tematikos keliais. Šuolininkas atvirai kalbėjo apie savo vaikus ir laisvalaikį su jais: „Aš turiu žmoną ir du berniukus – Dwight jaunesnįjį (6 metai) ir ketverių Elijah. Jie labai mėgsta ateiti ir žiūrėti į besitreniruojantį mane. Nors dauguma treniruočių vyksta tuomet, kai jiems būna pamokos, tačiau per atostogas ar savaitgaliais aš tiesiog negaliu jiems uždrausti ateiti į mano treniruotes. Jie nori būti kaip aš. Jie net mėgdžioja mano eiseną, manieras. Tai tikrai nuostabu,“ – atviravo atletas.

Pasidalinęs džiaugsmu dėl vaikų, apie galimybę varžytis uždarose patalpose ir ten taip pat bandyti tapti geriausiu, D.Phillips irgi išsakė tvirtą nuomonę: „Aš nesivaržysiu uždarose patalpose. Aš niekada nebuvau tikrai pajėgus varžytis maniežuose. Paskutinį kartą rimtai šokinėjau uždarose patalpose 2003-aisiais ir prisimenu gal tik 3 kartus, kada po to karto sportavau maniežuose. Patalpose aš nejaučiu tokio jaudulio, todėl ir toliau koncentruosiuosi į stadionus“.

Apžvelgti savo dabartinės sportinės formos atletas irgi nepamiršo: „Dabar aš esu patenkintas savo sportine forma. Žinoma, kiekvieni metai yra skirtingi ir kartais aš būnu tikrai geresnės formos. Šiuo metu esu pakankamai stiprus, jaučiuosi gerai. Mano svoris dabar yra daug geresnis nei buvo bet kada iki šiol – dėl to aš jaučiuosi dar geriau. Aš jau žvelgiu į varžybinį sezoną ir pirmą kartą šokau jau gegužę, o po dar kelių varžybų manęs lauks Londonas.“

Pabaigai D.Phillips atskleidė tai, kas jį visą laiką motyvavo stengtis būti geriausiu: „Jei sakyčiau, kad man visiškai nerūpi pinigai – meluočiau. Tačiau tai tikrai nėra pagrindinė priežastis. Aš varžausi, kad tapčiau legenda. Jau dabar esu pasiekęs tiek, kiek dauguma atletų norėtų pasiekti per visą savo karjerą, tačiau man to neužtenka, kad tapčiau legenda, kad tapčiau nepamirštamu“. Tokia motyvacija ir ambicijomis trykštančiam D.Phillips reikia palinkėti, kad Londone jis šoktų taip toli, kaip dar niekada nėra šokęs ir taptų tokiu, kurio niekada nepamirštume. Legenda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *