Gėjai ir homofobai

pagal | 2020 26 sausio

Mūsų gerbiamų skaitytojų išrinkta tema yra labai plati, todėl ilgai svarsčiau, kokią nišą pasirinkti ir ką rašyti. Visi žino kas yra gėjai, kas homofobija, manau, irgi (dėl viso pikto primenu, kad tai yra baimė ir panieka homoseksualams). Man, merginai, kalbėti apie gėjus yra sunkoka, kadangi tai, tiesą sakant, manęs neliečia. Dėl šios priežasties pasitelkiau sunkiąją artileriją t.y. vyriškos lyties atstovus ir padariau mini tyrimą. Ką vyrai/vaikinai mano apie gėjus?

Išanalizavusi visus gautus atsakymus, nusprendžiau nuomones padalinti į tris kategorijas:

Ignoruotojai

„Su gėjais yra viskas tvarkoje (apart to, kad dulkinasi su ta pačia lytimi), kol tai neliečia manęs.“

„Kol mano vaikams niekas iš jų nereklamuos, kad tai yra kietai, tikra ir pan, man visiškai nesvarbu, kas kam ir į kurią vietą bado“

„Aš nieko nemanau apie gėjus, tiesiog net nekalbu apie juos“

Čia tik keli atsakymai iš daugelio, mat jie visi ganėtinai panašūs. Beje, šios kategorijos atsakymų buvo daugiausia. Vyrai/vaikinai yra linkę ignoruoti gėjus, dauguma ilgai krapštė galvoje atsakymą, nes į šią temą tiesiog nesigilina. Jie atsiriboja nuo aplinkinio sąmyšio ir tikrai nežino, kada buvo gėjų eitynės ir kada jos vėl planuojamos. Kam tai rūpi, jei turi savo gyvenimą ir esi juo užsiėmęs?

Šaltinis Facebook.com Being Liberal

Šaltinis Facebook.com Being Liberal

Tolerantiškieji

„Sunku pasakyt. Nežinau, kažkokio nusistatymo ar griežtos nuomonės neturiu šituo klausimu, nes nesu įsigilinęs ir gerai supratęs, kodėl žmonės vienaip ar kitaip linksta į homoseksualumą, biseksualumą ir t.t.“

Tai buvo vienintelis atsakymas, išsiskyręs iš kitų. Ilgai galvojau, kuriai kategorijai jį priskirti, kol supratau, jog tai labai tolerantiškas požiūris. Ar mes galime teisti žmones, jei tiksliai nežinome, kas nutiko jų gyvenime, kodėl jie tapo homoseksualiais ir kiek jiems visko teko iškęsti?

Beje, bendraudama su žmonėmis ta tema, supratau, jog visi galvoja, kad homoseksualu tampama po tam tikrų įvykių, tarkim patyrus prievartą ar dėl problematiškų santykių su tėvais. Šį faktą vis dažniau bandoma paneigti, net buvo atliktas tyrimas su avimis, kuomet motinoms nėštumo metu buvo įšvirkščiama testosterono. Šių avių vaikai elgėsi homoseksualiai, todėl gali būti, kad orientacija susiformuoja nėštumo metu.

Šaltinis Facebook.com Being Liberal

Šaltinis Facebook.com Being Liberal

„Heiteriai“

„Kaip nekenčiu p*derų… Nepakęsčiau bučiuotis su vyru.“

„Kaip žmogus gali būti kitokių pakraipų? Žiauru…“

„Neturėčiau prieš juos nieko blogo, jei jie neskelbtų ir neorganizuotų visokių eitynių bei nenorėtų įsivaikinti vaikų. Įsivaikindami vaikus, jie traumuoja jų požiūrį į santykius bei traumuoja jų vaikystę ir ypač paauglystę“

„Neteisk ir nebūsi teisiamas“ – taip parašyta Biblijoje. Deja, ta pačia Biblija besivadovaujanti katalikų bažnyčia pasisako prieš homoseksualumą.

Ko nori moterys?

Žinau vieną tinkamą atsakymą šiam klausimui: draugo gėjaus. Pačiai teko tokį turėti, labai įdomus pašnekovas ir puikus moterų draugas, turintis vyrišką logiką. Visiems žinoma, kad prietelystė su vyru neįmanoma, o su gėjum – kuo puikiausiai. Tokią pačią nuomonę apie vyrus gėjus turi dauguma merginų, mat visoms norisi vyriško kvapo šalia ir santykių, kurie garantuotai nesibaigs lovoje. Moterys nenori būti ekspoatuojamos kaip sekso staklės, nori būti išklausytos, turėti pašnekovą, palydovą – gėjus čia idealus variantas.

In conclusion

Visą savaitę besidomėjusi homoseksualumu supratau, kad nepritariu nei vienai, nei kitai spygaujančiai pusei. Manau, protingi, išsilavinę žmonės turi ką veikti be eitynių ir panašių dalykų. Jei nebaksnosim vieni kitiems į žaizdas, tik tada atsiras normalus dialogas tarp tradicinės orientacijos žmonių ir homoseksualų.

Pabaigai pridedu video ir norėčiau patarti visiems į gyvenimą žiūrėti paprasčiau ir gal kiek su humoru. Beje, nepamirškite, daug kas šiame straipsnyje tėra tik nuomonės, kaip sakoma, nėra vienos tiesos. Jei turit ką pridurti, komentaruose vietos sočiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *