Grupė „Triple Slash“ žengia tvirtą žingsnį šviesos link

pagal | 2020 26 sausio

2012 metai grupei „Triple Slash“ tapo ypatingi – vienakryptis žvilgsnis, ambicijos, tvirtas požiūris pagaliau it cementas sulipdė būsimąjį grupės kelią. Ką būtų galima pasakyti apie šią hard rock grupę?

Triple Slash sudaro 4 skirtingos asmenybės. Visos jos buvo paveiktos įvairių muzikos įtakų, tokių kaip Guns N’ Roses, AC/DC, Alter Bridge, Disturbed, Rage Against the Machine. Minėtų grupių muzikinis poveikis ir pačių atlikėjų charakteriai susipynė į vieną sunkaus, tačiau melodingo, dinamiško ir sudėtingo roko turinį. Triple Slash groja tikrą, gryną roką, – nepriklausantį nei praeičiai, nei dabarčiai – tokį, kuris savyje talpina kiekvieno žmogaus asmenines, egzistencines problemas, tokį sudėtingą, tačiau žavingą kaip ir pats gyvenimas.

Viskas, be abejo, prasidėjo nuo cover’ių, kai 2011 metų pavasarį buvo įgyvendinta Guns N’ Roses projekto idėja. Projektas sėkmingai apkeliavo nemažai Lietuvos muzikos  klubų ir barų bei susilaukė nuoširdaus publikos susidomėjimo. Neilgai trukus prasiveržė ir originali grupės kūryba, o nepraėjus nė pusmečiui, atsirado pirmoji „My Darwin’s Theory“ daina. Toks buvo ir pirmasis Triple Slash įrašas, kalbantis apie vis dar demokratijos amžiuje neišspręstas socialines problemas, sunkumus, kuriems paaiškinimo neturi nei Darvino, nei religinė teorija. Daina, kupina jėgos ir pasipriešinimo kasdienybės sunkumams, įkvepia klausytoją pasitikėti savimi, keltis ir eiti toliau.

Dabar tų pusės metų intensyvaus kūrybinio bei techninio darbo indėlį vainikuoja virš tuzino dainų. Visos jos, kaip ir „My Darwin’s Theory“, atspindi Triple Slash braižą, tačiau kartu yra labai skirtingos kompoziciniu, tematiniu, skambesio požiūriu.

Viena jų – naujai įrašyta „Ride The Life“. Šis rock’n’roll kūrinys išsiskiria iš kitų dainų kaip bene vienintelis atspindintis jaunatvišką maksimalizmą ir naivumą, kviečiantis entuziastingai žengti per gyvenimą. Maištaujantis vokalas, energingas rifas – tartum aliuzija į 70-80-ųjų revoliucinę pasaulėjautą.

Grupė Triple Slash pagaliau tvirtai gali pristatyti savo muzikinį identitetą. Kodėl trys kirčiai? Pirmas – paliečia emociškai, antras nuginkluoja originalumu bei dinamika ir trečiasis – kokybė. Visi jie eina lygiagrečiai, vienodai svarbiai. Tokia yra Triple Slash muzika. Įvertinkite patys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *