Gyvos muzikos festivalio „Sidabrinė styga“ belaukiant

pagal | 2020 26 sausio

Šių metų gruodžio 5,6,9 dienomis vyks kasmetinis gyvos muzikos festivalis – „Sidabrinė styga“, kurį organizuoja Kauno technologijos universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto (KTU HMF) Studentų atstovybė „Humsa“. Šiemet festivalis keičia koncepciją ir truks ne dvi, o tris dienas, kurių metu klausytojai kviečiami mėgautis puikia muzika ir šilta atmosfera.

Gruodžio 5d., pirmoji festivalio diena, vyksianti KTU Humanitarinių mokslų fakultete skirta jauniesiems muzikantams. Jie galės pademonstruoti savo sugebėjimus ir sužavėti susirinkusiuosius. Vakaro pabaigoje vyks balsavimas, kurio metu bus renkamas labiausiai žiūrovams patikęs dalyvis. Jis , galės pasirodyti antrąjį festivalio vakarą su visoje Lietuvoje žinomais atlikėjais.

Gruodžio 6d. gyvos muzikos mylėtojai bus laukiami KTU Mechanikos ir mechatronikos rūmuose, kur koncertuos pirmojo vakaro metu daugiausiai klausytojų balsų susilaukęs dalyvis (-ai) ir visiems gerai žinomas atlikėjas Vidas Bareikis. Na, o gruodžio 9 d. kino teatre „Romuva“ vyks festivalio uždaromasis koncertas, kurio metu susirinkusieji galės mėgautis J. Šeduikytės pasirodymu.

„Kiekvienais metais stengiamės šiam muzikos festivaliui suteikti, vis daugiau naujovių. Tad šiemet gyvos muzikos gerbėjams, suteiksime galimybę mėgautis gera muzika, kur kas ilgiau, nei buvo įprasta“ – teigia renginio organizatorius Paulius Banevičius.

„Sidabrinė styga“ – tai jau penktus metus iš eilės rengiamas muzikinis festivalis, kuriame jau dalyvavo „Liūdni slibinai“, „Subtilu-Z“, G. Storpirštis, A. Kaniava, o praėjusiais metais publiką išjudino – „Saulės Kliošas“. Renginio organizatoriai, kaip ir kasmet stengsis sukurti jaukią aplinką visiems gyvos muzikos gerbėjams, kurie šaltų žiemos vakarų neįsivaizduoja, be geros muzikos.

Kūrybingiems ir plačiai klausytojų auditorijai norintiems pasirodyti žmonėms „Humsa“ siūlo registruotis www.humsa.lt ir KTU Mechanikos ir mechatronikos rūmuose pasirodyti su Vidu Bareikiu. Grupių ir atlikėjų registracija vyksta iki lapkričio 30d. Daugiau informacijos: www.humsa.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *