Interviu su Drakonu

pagal | 2020 26 sausio

Kaip ir kasmet, didžiausias internetinių klipų portalas Youtube išleido cameo video, kuriame, jau tradiciškai, pagal populiariausių šių metų muziką šoka vlogeriai. Per tris dienas šis klipas jau surinko daugiau nei 23 milijonus peržiūrų! Praeitų metų istorija užsibaigė, kai Youtube ženkliuką suranda PewDiePie, švedas, kuris išgarsėjo savo žaidimų filmukais ir dabar yra labiausiai sekamas žmogus Youtube kanale (beveik 33 mln. prenumeratorių!). PewDiePie šį ženkliuką užkasa pajūryje po akmenis, tad video prasideda vaikinui ateinant ant dangoraižio stogo ir krentant pro lubas.

Su kiekvienais metais šie „Praėjusių metų prisiminimai“ vis gerėja. Būdavo daug kalbų ir diskusijų apie Youtube politiką į šiuos klipukus įtraukti tik tuos vlogerius, kurie yra iš JAV, nesidomint ir nebandant pakviesti kitų asmenų iš Europos ar Azijos. Tačiau šiemet, Youtube tai padarė. Pamatome kelis vlogerius iš Europos, tai pat filmavimo komanda nuvyko ir Japoniją, kurioje plėtojo video siužetą. Jis, nors ir atrodo paprastas, tačiau jame galime rasti įvairiausių užuominų ne tik į populiarius muzikinius klipus, bet ir filmus („Frozen“, „Guardians of the Galaxy“). Praeitais metais klipe sudalyvavo tik Jimmy Fallon (pokalbių laidos „Tonight show with Jimmy Fallon“ vedėjas) su jam padedančia muzikine grupe „The Roots“. Šiais metais į Youtube projektą įsijungė ir kitų televizijos laidų vedėjai, kaip Jimmy Kimmel, John Oliver, Conan O‘Brien, Stephen Colbert. Tad, jei sekate naujienas ir populiariuosius Youtube video – jums patiks!

Rewind 2014

2014 Behind the Scenes

Rewind 2013

nbc.com

SNL

Šį šeštadienį, jau 40 sezoną skaičiuojančioje televizijos laidoje Saturday Night Live, svečiuosis Hobito ir Sherlock žvaigždė Martin Freeman. Šou ypatingas tuo, jog susideda iš trumpų gyvai aktorių atliekamų komiškų siužetų ir yra tiesiogiai transliuojamas. Įdomu, jog kiekvieną šeštadienį kviečiami vis kiti aktoriai bei grupės, dažniausiai būna iš USA, tad labai malonu sulaukti svečių iš Europos. Britas Freeman neveltui pasirinko šį laiką, kaip tik dabar viso pasaulio kino teatruose yra pradedama rodyti paskutinė rašytojo J.R.R. Tolkien ekranizacija „The Hobbit: The Battle of the Five Armies“ (apie jį jau rašiau čia), kuriame aktorius atlieka hobito Bilbo Baggins vaidmenį.

Nors laida jau, kuris laikas rieda žemyn dėl per didelės ir dažnos pagrindinių aktorių trupės kaitos, techninio profesionalumo trūkumo ir, tarsi, savęs ieškojimo, viliuosi, jog Martin parodys viską ką gali.

Prisistatymas

crushable.com

Interviu su Drakonu

Jau minėtam Hobito filmui įsibėgėjant, reklamų kūrėjai ir publicistai nesiliauja stebinti fanų. Prieš kelias dienas Stephen Colbert laida „The Colbert Report“ susilaukė ganėtinai įspūdingo ir netikėto svečio – paties J.R.R. Tolkien drakono Smaug. Šis didžiulis, ugnimi kvėpuojantis svečias, kuris Hobito trilogijoje negailestingai užgrobė nykštukų kalną ir auksą dar niekada niekam nėra davęs interviu. Pagaliau pamatome koks Smaug išties didinga ir galingas. Pokalbyje drakonas nepasibodi sukritikuoti kultinio serialo Game of Thrones veikėjos Khaleesi drakonų, pasigirti jog jis yra „Old school“ ir pirmasis panaudojo seną gerą nusavinimo „būdą“ (šiuo atveju auksą). Taip pat jis pasidalina filmavimo patirtimi, ir patvirtina, jog dauguma jo medžiagos sukurta kompiuteriais. Didžiulis driežas sakosi, jog buvo kviestas vaidinti Sherlock, tačiau atmetė pasiūlymą. Užsimindamas apie Martin Freeman apsilaižo (filmuose jis atlieka Hobito vaidmenį, kuris nesibodi drakono paerzinti).

Gerbėjai žino, jog drakono balsas ir judesiai priklauso britui Benedict Cumberbatch, vienam garsiausių pasaulio aktorių. Jis, kartu su kolega M. Freeman, ne tik kartu vaidina režisieriaus P. Jackson Middle-earth sagoje, bet ir legendiniame seriale Sherlock. Duetas yra įvardijamas ir atpažįstamas kaip vienas geriausiai susivaidinusių ir vienas kitų jaučiančių aktorių istorijoje.

Super Duper interviu su Smaug

Rašytoja

Kalėdoms artėjant Harry Potter autorė J.K.Rowling vėl džiugina užkietėjusius fanus ir pottermore.com puslapio lankytojus naujomis istorijomis. Nuo gruodžio 12d. tinklalapyje vis pasirodys po naują, trumpą istoriją apie burtų ir magijos pasaulį. Istorijos nebus kažkas naujo ar netikėto, tačiau vis tiek užlies midaus ant širdžių. Mažos detalės apie vietas, kurios nebuvo aprašytos knygose bei veikėjus, kuriems nebuvo laiko atsiskleisti knygose. Sklando gandai, jog sužinosime kai ką naujo ir apie Draco Malfoy, Klastūnyno veidą.

Magiško pasaulio rašytoja, prieš metus, pasivadinusi Robert Galbraith slapyvardžiu išleido detektyvą „The Cuckoo’s Calling”. Iš pradžių knygai visai nesisekė, nors keli skaitytojai internete išpranašavo, jog knygos autorius tikriausiai yra užsislaptinęs žinomas rašytojas. Kai yla galiausiai išlindo iš maišo, knyga tapo bestseleriu. Istorija ganėtinai paprasta, iš karo grįžęs privatus detektyvas Cormoran Strike aiškinasi, kaip žuvo garsus modelis Lula Landry. Neseniai išėjusioje antroje knygoje „The Silkworm“ apie tą patį detektyvą, šįkart tiriama kontraversiško rašytojo mirtis. Teisės į abiejų knygų adaptacijos buvo nupirktos BBC televizijos ir dabar ruošiamasi paversti jas televizijos serialu.

themarysue.com

Nauji pramogų parkai

Kino studija Paramount kartu su BBC planuoja naują pramogų parką Anglijoje. Jo temos (kol kas): legendinis mokslinės fantastikos serialas Doctor Who ir garsi laida apie automobilius Top Gear. Parkas duris žada atverti 2020 metais.

Kitas ateities parkas Anglijoje, tai Sherlock Holmes parkas. Jo planuojama vietą Portsmouth – ten gyveno Sherlock autorius, rašytojas Sir Arthur Conan Doyle. Nors atidarymo data kol kas lieka miglose, tačiau viešai paskelbta, jog į šį projektą bus investuota 25mln. svarų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *