Išgyventi Valentiną

pagal | 2020 27 sausio

Nors svarbioji Valentino diena dar gana toli, tačiau veidaknygėje ir žmonių lūpose jau pradėjo lietis mintys ir idėjos, kaip tą dieną reikės paminėti.  Socialiniuose tinkluose jau kuriami tokio tipo event’ai:

Untitled


Ir kam viso šito reikia? Kam reikia kelti visokius paveikslėlius su užrašais ,,Neliūdėk, kad esi be poros per Valentino dieną, kitomis dienomis tavęs irgi niekas nemyli“ ir panašius? Atroto, kad ta Vasario 14 diena sukelia mums kažkokius ypatingus jusmus, išaugusią meilę ir pareigą švęsti tą šventę ne vienam.

Paskutinius trejus metus Valentino dieną švenčiau ne viena, bet dar anksčiau aš nesureikšmindavau to, kad neturėjau poros, galiausiai draugės kompanija buvo ne ką prastesnė. Tačiau taip jau nutikdavo, kad visada jausdavau spaudimą tą dieną KAŽKĄ VEIKTI, nes tai tiesiog būtina, nes juk tai MEILĖS DIENA. Aišku, visai gražu, kai kavinės ir restoranai pasipuošia raudonom širdelėm ir balionais, tačiau dienos gale jau darosi bloga nuo visų mielumų ir porelių keliamų nuotraukų su daug gėlių, šampanu ir meškučiais. Tokią meilę žmonės vieni kitiems turėtų rodyti visus metus, o ne išskirti vieną dieną, kai jau būtina savo antrajai pusei parodyti dėmesį ir kažkaip nustebinti. Be to, meilės diena neturėtų būti tapatinama su antrąja puse, nes dar yra mylima šeima, mylimi draugai, kodėl tada su jais nenuėjus į kiną ar nepadovanojus mielos dovanos?

Bet vis dėlto, jei esate iš tų, kurie tą dieną bus vieni ir kuriems bus ypač liūdna, galite:

1. Eiti į kiną su draugais, o jei draugai užimti tai susirasti kažką, kas irgi vienas ar viena.

2. Praleisti vakarą su draugu Jack Daniel’s arda drauge degtine. Mes šį variantą su drauge rinkomės per vieną Moters dieną. Patikėkit, liūdna nebuvo. O su šia porele jūs tikrai rasite kompaniją.

3. Galų gale, bus šeštadienis – diena, kada ne tik jauti pareigą, bet ir išlendi vakare į miestą. Aišku, klubai greičiausiai taip pat bus pasipuošę širdelėm ir dovanos dovanas porom, bet kam tai rūpi?

4. Galima savo slaptai simpatijai  parašyti ir pakviesti išeiti į miestą apsimetant, kad pamiršot, jog yra Valentino diena. Na, arba prisipažinti vakaro eigoje, kad kvietėte jį su kažkokia intensija.

valentines-day-facts-funny_1420715950

5. Elgtis panašiai kaip 4 punkte, bet tiesiog imti ir be užuolankų prisipažinti kažkam, kad norite su juo/ja susitikti. Nes, prisiminkit, jei ilgai žiūrėsite į patinkančią merginą, pamatysite, kaip ji išteka.

6. Valentino dieną švęsti su savimi, t.y. važiuoti į SPA, nusipirkti kažką gražaus, pasidaryti  procedūrų namuose, važiuoti į Druskininkus, nes kas žino, ką galima sutikti beplaukiojant baseine.

Na, o ką norėjau pasakyti, kad neverta gadintis nervų dėl Vasario 14 dienos (jei to ir šiaip nedarote – sveikinu). Per meilės dieną geriau pasveikinti tikrai brangius žmones, kurie būna šalia jūsų visada. O dabar mergaitės ir berniukai vos ne iki depresijos daeina, kad jiems tenka sutikti Valentino dieną be poros, kai jų draugai turi antrąsias puses. Toks sureikšminimas tikrai yra too much. Labiau vertėtų pergyventi, jei esate vieni per Kūčias ar Kalėdas, o čia ne šventė, tai tik proga nuspalvinti dieną raudonomis, rožinėmis ir baltomis širdelėmis, balionais ir kitokiais papuošimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *