„Išsipildymo akcijos“ vaikai lankėsi VDU Radijuje

pagal | 2020 27 sausio

Lapkričio 21 d., paskatinta „Išsipildymo akcijos“ iniciatyvos, VDU radijo komanda nusprendė atverti savo duris ir pasidalinti patirtimi su grupele 6-tų – 7-tų klasių moksleivių iš Kauno vaikų globos namų „Atžalynas“.

Studijoje pasirodžius mažiesiems svečiams, eteryje dar tęsėsi laida „Nuotykis už litą“. Pro akylas vaikų akis neprasprūdo niekas – vedėjai kaip mat gavo velnių, kad laidos metu „feisbuke“ sėdi. Pirmiausia komanda trumpai supažindino svečius su VDU radijo atsiradimo istorija ir laidų kūrimo darbo specifika, o po to ir jiems patiems buvo pasiūlyta tarti keletą žodžių į tiesioginį eterį. Vaikų ilgai raginti nereikėjo – į  viršų staigiai šovė keletas rankų. Atsakinėdami į laidų vedėjų klausimus lankytojai iš pradžių atrodė kiek nedrąsūs ir kuklūs, tačiau vėliau įtampa atslūgo ir studijoje vis dažniau skambėjo garsūs pašnekesiai bei juokas.

Radijuje vaikai dalinosi įspūdžiais apie mokyklą, muziką, savo laisvalaikį bei draugus. Vienas drąsiausių – Janušas – atviravo ne tik apie savo sugebėjimus ar ateities svajones tapti profesionaliu kulinaru, bet dar ir pasakojo klausytojams anekdotus. Vaikinuko draugai juokavo, kad jei kartais nepavyktų įgyvendinti savo kulinarinės svajonės, jam derėtų rimtai apsvarstyti radijo laidų vedėjo karjeros perspektyvas.

Vėliau vaikai bandė įrašyti „Išsipildymo akcijos“ reklamą. Nors viskas pavyko ne iš pirmo karto, tačiau su Augustės pagalba tikslas galiausiai buvo pasiektas. Svečiai radijuje dar sudainavo porą patriotinių dainų – Marijono „Tris milijonus“ ir Eurikos Masytės „Laisvę“ – ir po gerokai užsitęsusios priedainių serijos pradėjo ruoštis kelionei namo.

Nors prieš susitikimą paklausus „Ąžuolyno“ vaikų namų aklėtinių, ar jie norėtų kaip nors sieti savo gyvenimą su radiju, teigiamų atsakymų nebuvo, po valandos, praleistos VDU Radijo studijoje, rezultatas kardinaliai pasikeitė. Atsisveikindami vaikai žadėjo sugrįžti – vieni kaip studentai, kiti kaip radijo laidų vedėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *