Jazzu monologai žvakių šviesoje

pagal | 2020 27 sausio

Jaukiai ir ramiai pradėti savaitgalį spalio 12-ąją kvietė laisvalaikio namai Kaune Nautilus, kur savo atnaujintą akustinę programą „Monologai žvakių šviesoje“ pristatė saldžiabalsė Justė Arlauskaitė-Jazzu, kuriai klavišiniais akompovano Vytis Smolskas. Turbūt nereikia net sakyti, kad jau prieš renginį prie Nautilus‘o būriavosi gausybė žmonių, visi bilietai buvo seniausiai išgraibstyti, o salė koncerto metu ­– sausakimša.

Nusiyrę arčiau scenos laukėme pasirodymo nei daug, nei mažai – gal pusę valandos, kol pasirodė atlikėja ir neslėpdama jaudulio atliko pirmąsias dainas – Adele „Make You Feel My Love“, Tracy Chapman „Baby, Can I Hold You“ bei padžiazavo atlikdama „God Bless The Child“. Šiomis jausmingomis dainomis sukurtai nuotaikai puikiai tiko ant scenos plazdančios žvakės ir nostalgiški Jazzu pasakojimai apie savo karjeros pradžią. Atlikusi savo akustiniuose pasirodymuose jau pamėgtas groti Jessie J „Nobody‘s Perfect“ bei Kings Of Leon „Use Somebody“ Jazzu įpūtė dar šiek tiek lyriškumo Lennon‘o daina „Imagine“ ir paliko žiūrovus trumpai pertraukėlei, po kurios grįžo su linksmesnių kūrinių, tokių, kaip Pixie Lott „Cry Me Out“, Jessie J „Price Tag“ bei Amy Winehouse „Valerie“ sąrašu. Kone kiekvieną dainą komentuodama Justė Arlauskaitė pasinerdavo į atsiminimus, o prieš jas atlikdama įprasmindavo asmeniškumais. Beverly Craven kūrinį „Promise me“ ji įvardijo kaip pirmą žingsnį į savo norų išsipildymą, En Vogue „Don‘t Let Go“ kaip mylimą paauglystės dainą, nukreipusią jos kūrybą gera linkme, o Moloko „Sing It Back“ – viena didžiausių kūrybinių inspiracijų. Atlikusi „You Make Me Feel Like A Natural Woman“ paskutinę pasirodymo dainą Jazzu skyrė mylėjusiems, mylintiems ir dar mylėsiantiems, parodė pianistui dainos akordus ir uždainavo savos kūrybos perliuką „Tyla“, kurio prašė salėje nekantravę žiūrovai.

Bendru reziumė – vakaras buvo šiltas ir tikrai neprailgo. Na, nebent stovimas vietas turėjusiems, kuriems teko ramstyti sienas pačiame salės gale. Bet manau, kad ir jie bent jau pasirodymo kokybe tikrai nenusivylė, savo ruožtu ir aš lenkiu galvą prieš Jazzu vokalinius sugebėjimus, susigrojimą su Vyčiu Smolsku bei bendros vakaro atmosferos sukūrimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *