Ką žiūrimo atnešė ruduo?

pagal | 2020 27 sausio

Labai norėčiau rašydama šį straipsnį gerti „Pumpkin Spice Latte“, nes kalbėsiu apie šio rudens gėrybes vėl grįžtančias į Anglijos ir Amerikos televizorių ir kompiuterių ekranus.

1826800_640px
6487197-high_res-
090614_1736_WhatisMoffa5

Doctor Who – Jau 50 metų einantis Jungtinės Karalystės mokslinės fantastikos serialas vėl čia. Tiesa su nauju (dvyliktu) daktaru (Peter Capaldi), kuriam šiek tiek sunku apsiprasti prie aplinkos. Buvo daug diskusijų, dėl vieno iš serialo kūrėjo Steven Moffat pasirinkimo paskirti daktaro rolę, būtent šiam aktoriui. Kaip žinia, Peter Capaldi jau vaidino šiame seriale prieš kelis metus, tiesa tada jis buvo Pompėjos gyventojas. Sutapimas, tačiau toje pačioje serijoje nedidelį vaidmenį atliko ir aktorė Karen Gillan vėliau tapusi vienuolikto daktaro (Matt Smith) padejėja Amy Pond, dar žinoma kaip „Mergaitė, kuri laukė“ (“The girl Who waited”).
Peter Capaldi parinkimas privertė susirūpinti nemažai fanų (ypatingai fanių), nes prieš tai buvę daktarai David Tennant ir Matt Smith buvo jauni ir patrauklūs. Nors pati buvau labai kritiška Capaldi paskyrimui, jau pirmoje naujojo sezono serijoje aktorius parodė savo gabumus. Tiesa po pirmo epizodo, mano nuomone, serijos šiek tiek suprastėjo dėl siužeto linijos ir pataikavimo žiūrovams. Realią dramą galėjome pamatyti tik „Listen“ ir „Caretaker“. Laukiu nesulaukia kada pagaliau sužinosime kas yra Missy… Visi pamiršo šią nuotrauką iš filmavimų.  IMDB rating: 8.0
p.s. Ar žinote, kad Capaldi yra didelis Who visatos fanas? Ir ne šiaip sau fanas – buvęs Who fanų klubo prezidentas! „Graham Norton Show“ atrado senus BBC įrašus apie jį, kuriuos galite peržiūrėti šioje nuorodoje.

TV_2_Norway_1992
2014Comiccon

Nepaslaptis, kad FOX perpirko 13m. rodomą televizijos serialą „Family guy“. Tam pačiam televizijos gigantui, jau priklauso visiems žinomas „The Simpsons“. Nors abiejų serialų tematika panaši: šeima, satyriškas požiūris į realiame pasaulyje vykstančius įvykius – vis dėlto „Family guy“ yra daug vulgaresnis. Šio serialų kūrėjai Matt Groening „The Simpsons“ ir Seth MacFarlane „Family guy“ nusprendė sukurti vieną seriją „The Simpsons guy“, kuriame abiejų serialų veikėjai susiduria akis į akį. Dėl Peter Griffin pašaipių komiksų laikraštyje, Griffin šeimai pradeda kiltis pavojus ir jie nusprendžia trumpam išvažiuoti iš miesto, kol viskas aprims. Deja, jie pramiega dalį kelionės ir atsiduria kitame mieste (jūs tikriausiai neatspėsite) – Springfield. Aišku, jie susitinka Homer Simpson, kuris iškart susidraugauja su Peter. Kol Brian ir Chris vaikosi Kalėdų senelio padejėją (Santas Little Helper), Stewie šlaistosi su Bart ir mokosi jo manierų (beveik). Viskas baigiasi tuo, kad tiek Homer, tiek Peter supranta, kad ne jie negali gyventi po ta pačia saule. Mano vertinimu 45min. trukmės epizodas šmaikštus ir labai intriguojantis. Juk visi kartais norime, kad mėgstamų serialų pasauliai susidurtų… Nors vienai akimirkai.
IMDB rating: 8.9
Serialo traileris.

number3

Pagaliau pagaliau pasirodė „The Big Bang Theory“. Pagaliau sužinome kur keliavo (valkatavo) Sheldon, kaip sekasi Penny su Leonard ir jų vestuvių planais. Beje, jei norite pamatyti Sheldon nuotraukas apie kurias jis kalba, spauskite čia.

Dar rugpjūčio pradžioje, prieš prasidedant aštunto sezono filmavimams serialo veidai, aktoriai Jim Parsons, Johnny Galecki ir Kaley Cuoco – Sweeting paprašė algų pakėlimo. Dabar kiekvienas iš jų uždirbą po 1mln. Dolerių už vieną seriją.

The-Legend-of-Korra-Book-4
4


Anime megėjams – jau spalio 3d. išeina paskutinis sezonas (knyga) „Legend of Korra“. „Avatar: the last airbender“ kurėjų darbas iš ties geros kokybės. Istorija intriguojanti – po Aang mirties avatar tampa Korra. Ji susiduria su visokiais sunkumais – tobulėjančia civilizacija, dvasių pasauliu ir avatar šaknimis. Paskutiniame sezone ji palaužta, dvasiškai bei fiziškai sužalota. Jai kyla grėsmė daugiau neatgimti. Nors draugai ją palaiko, ji leidžiasi į kelionę viena, kur susitinka… Na, patys pamatysite. Rekomenduoju.

5
2978565-6930922067-epic-

IMDB rating: 8.7
Traileris čia.
Youtube naujienos.
Epic Rap Battles of History išleido į pasaulį savo 4 sezono trailer, kuriame žada naują video kiekvieną savaitę. Tai nuostabu, tačiau tikiuosi jie išlaikys savo kūrybiškumą ir kokybę.

Traileris čia.

SMOSH grįžta su „Food Battle“! Jau 9 kartą Ian ir jo spurga susikaus su Anthony ir jo —(balsuoti galima čia). Kas laimės ir kas mirs šiemet?

Kažką pamiršau/suklydau/nepaminėjau? O gal norite padiskutuoti mano minėtų serialų temomis? Turite idėjų kas yra Missy and kaip baigsis Korra?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *