Kaip vyrams reikia tobulumo, o moterims – paprastumo

Kiekvienas iš mūsų ieško savo antrosios pusės (bent dažniausiai) ir ieško kuo tobulesnio žmogaus. Tačiau nevisada gyvenimas mums atsiunčia princą ant balto žirgo (šiais laikais princą su naujausiu baltu BMW) ar princesę su pelenės charakteriu (graži ir dėl nieko nepriekaištauja). Tačiau vyrai, leiskite pastebėti, dabar taip išnaglėjo, kad jiems, atrodo, neįtiktų net tobuliausia mergina.

Pradėkime nuo to, kad moterims užtenka tik to, jog vyrai turėtų proto, nes tada turės ir darbą, ir mašiną, ir nesielgs kaip maži vaikai. Na, ir dar tegul būna bent simpatiškas ir nenutukėlis, kuris vakarus leistų ant sofos su alaus bokalu ir nematytų nieko, o tik TV ekraną. Galų gale, tai yra normalūs reikalavimai, būtų keista, jei normali moteris ištekėtų už kokio valkatos ar nevykėlio, kuris nedirbtų, nevairuotų ir tik sėdėtų namie, o prie ruošos darbų neprikištų nė piršto. O ko reikia vyrams? Ogi gražios, lieknos, sportiškos, nerūkančios, negeriančios, nelakstančios, tvarkingos, visada susitvarkiusios, neūžiančios smegenų, jei jie grįžta vėlai ar 11377284_807968809271724_7390982377750381376_nnepadaro, ko paprašyti, neleidžiančios daug laiko su draugėmis, mokančios gaminti, visada pasiruošusios seksui ir t.t. Dabar, visi „motyvaciniai“ puslapiai ar grupės, labai pamėgo dėti tokius motyvuojančius ir gal įkvepiančiuas paveikslėlius (#motyvacija2015):

Tie vyrai, kuriems reikia gržaios, lieknos, sveikai gyvenančios ir visokios, kurios bruožus išvardinau prieš tai, dažniausiai, toli gražu, patys nebūna tobuli. Aš tikrai nesu už apsileidimą, nutukimą, nesveiką maistą, rūkymą, ištisinį gėrimą, antrosios pusės ignoravimą, manipuliaciją seksu ir pan., į tokias merginas niekas nežiūrės, tačiau nei vieno nėra tobulo. Merginoms nėra pasaulio pabaiga kai vaikinas rūko, jos kenčia jo daromas nesąmones išgėrus, nuolat toleruoja pavydo priepuolius, galų gale, kad nesportuoja, tai nėra pasaulio pabaiga, nors pačios ir gyvena aktyvų gyvenimo būdą. O štai vaikinams labai dažnai nepatinka, kai patys jie sportuoja, nerūko, negeria, neina į vakarėlius, o jų merginos kai kada tą daro, nors ir su saiku. Kiekvieno žmogaus pasirinkimas, kaip jis save nuodija, o gal tai jam yra mažas malonumas, visi yra tai praėję, tačiau tai dažniausiai yra laikina, nes ateina laikas kurti šeimą, kas priverčia keisti gyvenimo būdą.

11390328_809312252470713_4094186529800884070_nSu vyrais yra kitaip. Labai, net labai dažnai pasitaiko, kai vyras yra su didesniu už normą pilvu, parūko, išgeria, bet merginos jam reikia mažytės, plonytės, ne vakarėlių liūtės, jaunos… ties čia ir sustojam. Suprantam mes visi, kad vaikinus leidžia eiti visur žymiai jaunesnius nei merginas. Mergaites tėvai labiau saugo, nes maža kas jom gali atsitikti. Joms yra ilgai neleidžiama eiti į klubus, vakarėlius  ir, savaime aišku, kai joms sukanka 18 metų ir kai įgauna didesnės laisvės, mergaitės nori palakstyti, kai tuo metu vaikinai jau būna (vėlgi ne visi) išsilakstę ir nenori tokios tūsofčikės, nes tada ji atrodo nerimta. Visų pirma, lakstyti nereiškia paleistuvauti.

Apskritai, noras turėti tobulą žmogų šalia realiai būtų labai neįdomu, nes jis būtų…tiesiog tobulas. O kai viskas tobula, tiek elgesys, tiek apranga, tiek manieros, jis nedarytų nieko blogo ar netinkamo, tokiam žmogui nieko neprikiši ir jis tavęs niekada nestebins. Greitai pasidarytų nuobodu ir nuo to tobulumo pradėtų pykinti.

Taigi, mieli vyrai, jeigu norite lieknos, gražios, nepriekaištaujančios, sportuojančios ir visokios kitokios mergino, visų pirma pasižiūrėkite į save ir pagalvokite, ar patys tokie esate. Ir merginos, jeigu norite gražaus, mielo, švelnaus, stiliovo, dėmesingo vaikino, kuris dar būtų draugas ir patarėjas visais klausimais, tai žinokit, kad tokie vaikinai jau turi vaikinus.

Komentarai
Pasidalinkite
About Jauti.lt
Troliai, sėdintys redakcijoje.