Katniss sugrįžta

pagal | 2020 27 sausio

Katniss sugrįžta

Pasirodė pirmasis trailer „The Hunger Games: Mockingjay – Part 2“. Trumpoje santraukoje įtampa auga nuosekliai ir pamažu. Pradžioje matome laimingus naujavedžius – Finnick Odair (akt. Sam Claflin) ir Annie Cresta (akt. Stef Dawson), su sesute Primrose (akt. Willow Shields,) šokančią Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence). Katniss kartu su pasipriešinimu nori sužlugdyti Capitol valdžią ir nuversti žiaurų prezidentą Snow (akt. Donald Sutherland) iš posto. Ji kviečia žmones iš visų šalies kampelių kovoti su sostine. Katniss – pasipriešinimo pranašas ir viltis, kad reikia kovoti ir gyventi kitaip. Ji pirmoji žengia Hunger Games „podiumu“, kuriuo daugiau nei 70 metų pasirodydavo mirtinoms žaidynėms atrinkti dalyviai. Tačiau šįkart paskui ją seka minia. Snow nežada pasiduoti sukilimui ir visą sostinę paverčia Hunger Games aikštele.

Iš trailer pamatome, kad Effie Trinket (akt. Elizabeth Banks) grįžta prie savo ekstravagantiškų drabužių stiliaus. Peeta Mellark (akt. Josh Hutcherson), panašu, kad po visko, ką Snow privertė jį daryti, – grįžta į protą. Taip pat išvysime ir keletą aktorių iš „Game of Thrones“. Aktorė Natalie Dormer grįžta antram šios sagos filmui, Gwendoline Christie tai pirmasis pasirodymas.

Premjera – lapkričio 20d.

Jaguar

„Good To Be Bad“ Jaguaro mašinų kampanija tęsiasi. Tom Hiddleston, šįkart su Nickolas Hoult, paleidžia į pasaulį naujus Jaguar. Prieš metus pasirodžiusioje pirmojoje reklamoje aktoriai Tom Hiddleston, Ben Kingsley ir Mark Strong diskutavo  apie tai, kodėl britai dažnai vaidina blogiukus filmuose, susiedami idėją su elegancija, tikslumu ir žinojimu, ko nori. Reklamas filmuoja garsus režisierius ir daugelio apdovanojimų laimėtojas Tom Hooper („The King‘s Speech“)

Nesibaigiantis tenisas

HBO pristato trumpametražę juostą, ironišką dokumentiką (mockumentary) „7 Days in Hell“, apie du teniso žaidėjus Aaron Williams (akt. Andy Samberg) ir Charles Poole (akt. Kit Harington), kurie niekaip negalėjo užbaigti mačo per 7 dienas. Visko įvyksta, kai perkaitusiems vyrams pradeda važiuoti stogai.

Samberg vaidino „Saturday Night Live“ ir komedijose, mėgsta satyrą, ironiją bei pašiepimą. Harington yra geriausiai žinomas iš „Game of Thrones“ personažo Jon Snow. Pasirodys ir daugybė žinomų aktorių, tokių kaip Karen Gillian („Doctor Who“, „Guardians of the Galaxy“), Michael Sheen („Master of Sex“, „Midnight in Paris“), Lena Dunham („Girls“), Mary Steenburgen („Last Man of Earth“, „30 Rock“), Will Forte („Saturday Night Live“, „Last Man on Earth“), David Copperfield, Howie Mandel ir daug kitų.

Premjera liepos 11d.

svenjacobsen.com

Bye Christopher

Birželio 7 dieną mirė garsus britų aktorius Christopher Lee. Šis talentingas džentelmenas nugyveno net 93 metus ir buvo žinomas dėl tokių vaidmenų kaip piktasis burtininkas Saruman iš „Lord of The Rings“ sagos ir „The Hobbit“ trilogijos, Count Dooku iš „Star Wars“, taip pat vaidino daugybėje režisieriaus Tim Burton juostų. Aktorius kovėsi Antrajame Pasauliniame kare, mokėjo net 7 kalbas, buvo išsilavinęs eruditas, o prieš kelis metus įrašė sunkaus metalo albumą.

Mes pasiilgsime tavęs, Christopher!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *