Kaune – „Random Day“ pradžia ir „The Perfect Pill“ gimtadienis

pagal | 2020 27 sausio

Atsinaujinusioje Kauno „Punto Jazz“ palėpėje prasideda dar vienas „random“ koncertų ciklas. Vasario 9 d. ant scenos užlips „Part Time Porn“ ir viena naujausių muzikinių vinių, kuri čia švęs pirmąjį gimtadienį – „The Perfect Pill“.

Praėjusį pavasarį kiekvieną ketvirtadienį Kauną džiugino kassavaitinis „Random Thursdays“ renginys, kurio metu pasirodydavo įdomios bei originalios roko grupės. Šiemet „Punto Jazz“ (Kęstučio g. 6) suremontavo ir atidarė palėpę, kurioje jau spėjo pasirodyti geriausios lietuviškos alternatyvos.

„Random Day“ startuos su „Part Time Porn“, kurie, anot organizatoriaus Luko Rimkevičiaus, yra energingiausia grupė Lietuvoje, todėl gali greitai sušildyti bet kokią publiką. Scenoje juos keis „The Perfect Pill“ vaikinai Germanas Skoris ir Joshas McClungas, kurie garsėja savo muzikinėmis instaliacijomis: muzika + trimatės vizualizacijos + į garsą reaguojančios šviesos. Visą šią techniką jie atsiveš į Kauną. „Koncertu paminėsime ir savo vienerių metų gimtadienį, todėl pažadame – naujų dainų bei vizualizacijų bus“, – tikino vokalistas G.Skoris primindamas, kad kiekvienas „pill‘ų“ koncertas – vis kitoks, todėl ir šiam netrūks improvizacijų.

Šiemet itin aktyviai groję, išleidę albumą „The Wake“ ir sulaukę daug melomanų bei žiniasklaidos dėmesio, muzikantai jau dirba prie naujos programos. „The Perfect Pill“ kviečia su jais suvalgyti pirmąjį tortą būtent „Punto Jazz“ palėpėje, nes vėliau juos išgirsti galėsite tik pavasarį.

The Perfect Pill

„Random Day“ renginiai vyks kartą per mėnesį: vasario 9, kovo 9, balandžio 6 dienomis. Jų vadas – „Random Fingers“ grupės bosistas, muzikantas, dainų kūrėjas ir organizatorius L.Rimkevičius. „Koncertų idėja išlieka ta pati kaip ir „Random Thursdays“ – atvežti alternatyvios muzikos į Kauną siūlant grupėms kokybiškas pasirodymo sąlygas ir neverčiant jų konkuruoti tarpusavyje“, – komentavo muzikinių mainų iniciatorius, kuris su grupe pasirodys balandžio 6-osios renginyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *