Kitokia sporto ir sveikos gyvensenos koncepcija: „Athletic duo“

pagal | 2020 27 sausio
athleticduo.com

Sveikam kūne – sveika siela, kadaise sugalvojo kažkoks graikas, matyt, nuoširdžiai mylintis save. O va tada ir užvirė visa velniava…. Pradėjo visokie mikelandželai skaptuoti savuosius dovydus, o  dar po kelių šimtų metų užgriuvo žmonijos akis ir dovydai tapo alive: kultūristai, fitneso atstovai ir dar ten visokie kažkokie. O tada atsirado žmogelių, kurie suprato, jog VISI  nori būti dovydais ir dovydėm, bet NE VISI tokių rezultatų pasiekia. Tuomet užgriuvo visus straipsniai: „Kaip padailinti sėdmenų raumenis“, „10 būdų kaip per mėnesį užsiauginti dailų pilvuką“,„Atlik testą ir sužinosi, kodėl tau nekrenta svoris“. Atsirado pagoniškai brangių sporto klubų, sportinės aprangos kompanijos pradėjo gaminti tampres VYRAMS, o visokie daug pasiekę ilgakasiai internetu už pinigus pradėjo konsultuoti žmones, kurie va taip ima ir numeta daug svorio, vos tik jiems sudaro valgiaraštį ir sporto režimą, nes užtenka tik internetu tai gauti ir tu lieknas. O dar visokios piliulės, kurios sulieknina per 7 dienas. ŪŪŪŪ. Protu nepaaiškinama? Because it’s a magic, dude.

Visa tai jums pasakoju, nes noriu pristatyti jaunų žmonių komandą, kurie sugalvojo sukurti svetainę, kurioje kiekvienas rastų sau reikalingos informacijos. Tad, iškilmingai pristatau jums – „Athletic duo“. Čia nerasite priekaištų, kad „jei nesportuoji – negyveni“ ar  „padėk tą sūrio gabalą, kol cholesterolis tavęs nenužudė“. Tau nebūtina mesti į šoną sumuštinio, bet jei nori paįvairintii savo maisto racioną, čia rasi keletą paprastų receptų, kuriuos tikrai  pats susimakaluosi, sočiai pavalgysi ir dar kambariokui paliksi, nes „Athletic duo“ tau paaiškins, kad sveikas maistas nėra salotos lapo graužimas ir badavimas. Ar galima jais pasitikėti? Idėja apie tokios svetainės įkūrimą gimė 2013 metų vasarą, o šiais metais buvo realizuota trijų jaunų žmonių: Joanos, Roko ir Eriko, kurie nusprendė pasidalinti sukauptomis žiniomis su kitais bei sugriauti mitus, kuriuos dažnai pasitelkia prekybininkai, norėdami parduoti savo prekę (pvz. kad ir tos piliulės. Oi bajeris, negaliu. Nežinau, kiek turi būt užpakalio dydis proporcingas smegenų vingių skaičiui, kad ryžtumeisi tokias pirkti), ir pasidalinti savo patirtimi  bei žiniomis apie sportą ir kaip galima sportuoti namų sąlygomis, nes dažniausiai nuėjęs į sporto klubą ir pamatęs kainas nusprendi, kad jau geriau mažiau valgysi, nei už pinigus lekuosi ant bėgimo takelio.  Taigi, ar  jais galima pasitikėti, nuspręsk tu pats, apsilankęs „Athletic duo“. Mano pasitikėjimą jie jau įgijo, o pirmosios simpatijos užgimė, kai pamačiau, kad už nieką ten neprašo pinigų. Juk taaaaip gerai. Nes dabar ir už patarimus kaip net ir bezdant atlikt kelis pratimus prašoma bent poros litų.

Kaip teigia vienas iš įkūrėjų – Rokas: sveika gyvensena nėra gyvenimas pagal taisykles ir  savęs apribojimas, tereikia žinoti principus ir juos sau pritaikyti. Taigi, jei tu žiauriai nekenti sporto arba jį myli, ar esi abejingas šiuo klausimu, bet jau atsibodo cepelinai su spirgučių padažų ir buvusių klasiokų  „ooo, žiūru. nebadauji“, tai pasidairyk patarimų šioje svetainėje. Tau niekas nelieps griežtai atsisakyti cepelinų, tiesiog pamatysi, kuo gali paįvairinti racioną ar kokius pratimus atlikti, kad suvartotas milijonas kalorijų nenužudytų tavo juosmens. Be to, „Athletic duo“ komanda teigia, kad niekas negali būt visuomet visiškai teisus, tad jei tu manai, kad pamatei klaidą, žinai kitokį pratimo variantą ar turi žinių bei idėjų – jie laukia tavo pastabų arba net tavęs pačio savo komandoje! Tad šokam į „Athletic duo“ traukinį ir riedam, nes, pagal statistiką, vis jaunesni žmonės serga ligomis, kurios įprastos vyresnio amžiaus asmenims. Ir viskas dažniausiai todėl, kad per mažai judame. Todėl atiduok kaimynei popkornus, įsijunk širdžiai mielos muzikos ir nekeldamas kojos iš namų paplušėk savo naudai. Šis puslapis visuomet suteiks reikiamos infomacijos. Be to, tu visuomet gali užduoti klausimų, į kuriuos atsakymus teikia ne tik sportininkai, bet ir  kineziterapeutas! P. S. Taip pat rasite pratimų kartu sportuojančioms poroms.

Tikriausiai galvojat, kad straipsnį parašė kokia nors beprotė sporto mylėtoja? Deja! Valios neturėjimu lenkiu visus jus (plius porą šimtų kiniečių) ir tingiu kiekvieną mielą savo gyvenimo valandą, Tačiau kai pro duris pirma eina mano kilogramai, o paskui – aš, tai jau pradedi žmogus galvot apie tai, kad reikia kažką keisti, nes lėktuve neužilgo teks pirkti dvi sėdimas vietas. If you know what I mean.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *