Ko nori vyrai #2

pagal | 2020 28 sausio

Kalėėėėėdos, teisingai Tu sakai! Tikriausiai šita gražia proga nusprendžiau pamaloninti visus vyrus, ir pamėtyti akmenis moterims į daržą. Taip, mielosios. Šis straipsnis, kad ir kaip gaila bebūtų, išryškins didžiausias MŪSŲ, kaip merginų, nuodėmes. Atrodo, pirmoj daly visos krizenom iš to, ko nori vyrai, o vyrai apsimetinėjo, kad jie to nenori ( žinau, gavau Jūsų laiškus, pirštais nebadau!), tačiau, mergaitės, šį kartą…Tik šį kartą, Kalėdų proga, nuskriausiu Jus ir pakviesiu peržvelgti, ko nori vyrai, iš tokių didelių princesių kaip mes – moterų!

What-Men-and-Women-Really-Want-According-to-Social-Media-INFOGRAPHIC-
  • MOTERS, KURI NESISTENGTŲ JO PAKEISTI!

Būk gera, mieloji. Nedaryk to. Na įsivaizduokim, kas nutiktų, jei Tavo vaikinas pradėtų keisti Tave. Na. Užsimerk. Matai tą vaizdą? Tavo PMS’sas tikriausiai tęstųsi metų metus. Na , bet Tu irgi geras, Tu nemyli manęs už tai, kas aš esu!  Na, laba diena!  Tu žinojai, su kuo pradedi susitikinėti, prieš tampant jo mergina. Tam ir yra skirti pasimatymai. Tu eini su juo kavos, Tu vaikštai į kiną, tyrinėji, ar sutampate, ar galite būti kartu, ar sutampa jūsų zodiakai, ir ar mėgstate tos pačios šalies virtuvę, ar važiuodami mašinoje galėsite klausytis tos pačios muzikos. Jūs kalbatės apie ateitį/dabartį / ir, aišku, pats blogiausias variantas, praeitį, bet! Jei jau Tu pasakei taip, ir sutikai su visom jo ydom, ir dalykais kurie Tave daro išskirtiniu , tai kokio velnio dabar bandai tą pakeisti? Visi tie jo “cinkeliai” dabar Tave erzina. O, jis nemėgsta būti banalus ir nedovanoja gėlių po susipykimo? Vaaau, jis tikrai kitoks. Tačiau po pirmo Jūsų pykčio, Tu sėdi patempusi lūpą, laukdama, kol tavo brangusis pareis su puokšte. Vargas jam, jei jis pats nesusipras to padaryti. Kur dar visi šokoladai, gražūs žodžiai, ir prisiekinėjimai viešai per Feisbuką, kaip jis Tave myli. Na nepamirškim to fakto, kad Tau patiko, jog jis nesifotografuoja prie kiekvieno sporto klubo. Tačiau nuotraukų su Tavim juk gali turėti! Suprantu pokyčius, kurie liečia jus, kaip porą. Stengiatės apdailinti savo charakterį, prisitaikyti vienas prie kito, kažkada nusileisti, o kartais kada parodyti savo principus. Du nepažįstami žmonės, atsineša savo patirtį ir charakterio savybes, kurias jie gali labiau paslėpti, o kitas labiau akcentuoti. Bet patikėk manim, jei jis nemėgo raudonos spalvos, jis tikrai nenešios Tavo nupirktų raudonų marškinių vien dėl to, kad jie dera prie Tavo suknelės, ir na juk..Jūs dabar pora, jis galėtų raudoną spalvą pamėgti! Jei jis nemėgsta socialinio gyvenimo, nereikalauk iš jo, kad savo meilę demonstruotų virtualiais bučinukais po kiekviena Tavo nuotrauka. Pora jūs, ar ne pora, kiekvienas esate individas. Nebandyk išlaužti iš jo to, kuo jis nenori būti!

  • LAIKO SAU!Na žinai, to vadinamo vaikinų laiko. Atsipalaidavimo su vaikinais, prie alaus bokalo. Leisk Tau paaiškinti. Tu supyksti ant jo, kai jis kalba nešvankiai, laido savo kvailus juokelius, galų gale elgiasi kaip paršelis, leisdamas kvailus garsus prie pietų stalo, ir tyčia tave erzina, kad pamatytų, kaip tu reaguoji. Tada Tu užsirauki, kad jis su Tavimi elgiasi kaip su vienu iš savo draugeliu. BET. Kai penktadienio vakarą jis Tau praneša, kad eina pabūti su draugais, iš mielo bembio Tu patapti pati didžiausia furija. Kaip jis Tave gali palikti dėl kvailų savo draugelių, kai per televizorių rodo tūkstantį kartų matytą „Meilės priesaiką” , o Tu jau iškepei jam sausainiukų? Suprask . Jis myli Tave, ir tikrai nenori elgtis prie Tavęs, kaip prie eilinio pažįstamo, su kuriuo gali atsipalaiduoti, tad kai jam išsprūsta vienas kitas žodelis, nesiraukyk. Tačiau tą vakarą, kai tavo serialas pasiekia kulminaciją, praleisk viena, ir leisk savo vaikinui pasiganyti! (Atleiskit, nuskambėjo nekaip, bet esmę tikiuosi pagavote). Nepyk, kad jis su vaikinais, ir kad pažadėjo Tau paskambinti po penkiolikos minučių, o Tu jau dvi valandas sėdi tyloje. Neatakuok meilės romanais, ir žinutėmis, kokia vieniša Tu jautiesi, kai jis toli.  Jis šiandien su draugais? Puiku. Išnaudok laiką sau: išgerk vyno su draugėm, pasidaryk ką nors mielo sau, ar galų gale, susirask veiklos, kuri nepatinka jam, ir dėl kurios jis Tau suka galva, kai jūs kartu. Juk pačiai smagu nebūtų, jei sėdint su draugėmis ir apšnekant visus įmanomus ir kelyje pasitaikiusius žmones, pačiame pokalbio įkarštyje, vaikinas pradėtų tau pasakoti, kaip jam nepatinka būti vienam. Jūs asmenybės. O ne vienas asmuo. Duokit viens kitam laiko! p.s. Ir niekada nesisiūlyk eiti kartu. Įsivaizduok, jei jis sėdėtų su Tavim ir Tavo draugėmis.. Mintį pagavai?
  • MERGINOS, KURI PASITIKĖTŲ SAVIMI Moterys tokios būtybės, kurios myli ausimis. Nieko nepaslėpsi, ir prigimties nepakeisi. Be abejones, mums smagu girdėti, kaip gražiai mes atrodome, ir pasiruošimo darbai pasimatymui, kurie vyko nuo ankstaus ryto, liko įvertinti. TAČIAU. Jei esi mergina, kuri nuolat  randa priekabių prie savęs ir savo išvaizdos… atsipeikėk! Įsivaizduok, jei Tavo mylimasis būtų toks pat kaip Tu?  Mažute, ar aš atrodau storas? Pasakyk. Nemeluok, ar šie marškinėliai išryškina krūtinės raumenis? Mažute, ar mano barzda auga lygiai? Pažiūrėk, gražiai apsiskutau? Blyn, tas spuogas ant kaktos…ką daryyt.. Prižadėk, kad mylėsi mane, net jei būsiu spuoguotas! Na, o dabar sakyk tiesą.. ar su šitais džinsais mano užpakaliukas toks pat kaip Enrique? Pasakyk!! Pasakysiu atvirai. Po pirmo klausimo juokčiausi, po antro pakelčiau antakį, po trečio dėčiau į krūmus. Toks žmogaus nepasitikėjimas savimi varo iš proto! Kiekvieną kartą sėdint restorane, girdėti kiek daug ar mažai čia kalorijų, ir ar mylės jis Tave, jei nusikirpsi plaukus, jeigu juos nudažysi Ombre..  Žinau, kad poros laikui bėgant tampa vienas kito didžiausiais patarėjais, žinoma, jis gali Tau padėti apsipirkti, tu gali patarti, kokius krepšinio kedus jam rinktis geriau, ir ar Tau patinka jo trijų dienų barzdelė. BET. Jei vyras nuolat  turės Tau kartoti, kokia nuostabiai gražiai fantastiškai afigienai nereali Tu esi, patikėk.. Jis ras merginą kuri tikrai bus tokia. Ir kuriai nereiks to priminti kas pora minučių vien dėl to, kad ji turi įsisąmonintą nesaugumo jausmą.
  • KOMPLIMENTŲVyrai, nekelkite nosies. Nepradėsiu apie tai, kad merginos turi žarstyti Jums komplimentus, lyg būtumėte didesnės primadonos nei mes. Palikite šį titulą mums. Tačiau. Įsivaizduokime paprastą situaciją. Tarkime, Jūsų metinės. Jis Tau praneša, kad vakare Jūsų laukia romantiška vakarienė, staigmenos, ir kiti Holivudo sugalvoti triukai, pamaloninantys antros pusės savivertę. Atsikeli dar pirmiesiems gaidžiams nepragydus, ir likus pusdieniui iki pasimatymo daraisi Selfie ir keli į internetą, kaip gerai atrodai, be abejo privatumo nustatymuose pažymėjusi, kad jis nepamatytų, kadangi nori padaryti jam staigmeną. Ir žinai ką? Jis daro ta patį. Na, tikiuosi asmenukių nekolekcionuoja, bet grįžęs po mokslų, darbų, ar širdžiai mielo užsiėmimo, jis šoka į dušą, valandą želė formuojasi plaukus, padaro pora atsilenkimų/pritūpimų/atsispaudimų, nes kažkas sakė jam, kad taip atrodai geriau, prisikvepina, išsipusto, palieka po savęs tą seksualų kvepalų debesėlį, išsičiustina, suderina rūbus su Tavo suknelės spalva, paklausia mamos/kambarioko/draugo/galų gale šuns ar gerai atrodo, ir atlekia pas Tave. Ir…Tik atidarius duris, jis išgirsta : Ar graži mano suknelė ? Mažuti, ar gerai atrodau?  Sustok. Pakankamai komplimentų išgirdai iš savo geriausių draugių, kurios komentavo Tavo pasimatymo nuotrauką, ir jau žinai, kad suknelė išryškina tavo formas, ir pabrėžia akių spalvą. Prieš ką nors jam pasakant, sustabdyk jį, save. Ir pasakyk: Žinai..tu žiauriai gerai atrodai!  Merginos. Nebūkit savanaudės. Mes esam pačios geriausios ir gražiausios būtybės, kurias apdainuoja tūkstančiai dainų, ir apie mus kuriami filmai, piešiami portretai ir rašomos knygos. Mes apie save išgirstame pakankamai. Sustok, ir pagirk savo vyrą. Patikėk, tada jis mylės Tave dar labiau. Save taip pat.
  • RŪPESTINGUMOPirmas klausimas, net nepradėjus dėstyti temos. Ką rinktumeisi? Vakarienę mieste, ar savos gamybos maistą namie? Irrr visos merginos prieš akis pradeda matyti lakstančius padavėjus, save, laikančią vaikino ranką, ir žiūrinčią jam į  akis. Tik jos neblizga. Kodėl? Nes tikriausiai jis po sunkios darbo dienos tiesiog norėjo pagulėti ant sofos. O ne trenktis su Tavimi į Tavo draugių išgirtą kavinukę, kur geriausios salotos ir skaniausias vynas. Jis sėdi, žiūri į Tave tuščiu žvilgsniu galvodamas, kad kepsnį priešais save jis tikrai išmainytų į čipsų pakelį, ar makaronus su dešrelėm namie. Aš suprantu, jūs jauna pora, ir išeiti į miestą tikrai reikia. Tačiau. Poros gyvenime yra tokių momentų, kai moteris turi parodyti vyrui, kad juo rūpinasi. Nesakau, kad kas kartą jam užsimanius valgyti turi tapti virtuvės virtuoze, ar sedėti su juo ant sofos savaitgalio vakarais, kas beje, sukūrus atitinkama nuotaiką, ir atitinkamus gėrimus, gali būti visai smagus užsiemimas, bet kartais, tiesiog kartais, parodyk savo vyrui, kad gali apsieiti be miesto gyvenimo ir šurmulio. Padaryk jam sumuštinį, paleisk ŠOK SU MANIM seriją, kurioje eilinį kartą cirkinasi Lietuvos padangės žvaigždės, ir leisk jam pažiūrėti futbolą. Arba krepšinį. Atnešk alaus, o ne liepk gerti Tavo mėgiamą vyną, pastatyk tortilijos traškučių su padažu, ir patikėk.. Tą momentą.. Tapsi pati geriausia. Ne todėl, kad kažką pagaminai. O todėl, kad esi supratinga. Mes nerealios.  Mes seksualios.  Mes mielos, geros ir švelnios. Bet taip pat esame didžiausios veidmainės pasaulyje. Nori komplimentų? Pagirk savo vyrą. Nori, kad Tau atidarinėtų duris? Atidaryk karts nuo karto jas ir savo vyrui, kai jis neša krūva krepšių su tavo drabužiais visiems sezonams per Akropolio „JAMAM”.  Nori atpalaiduojančio masažo? Padaryk masažą vyrui, kuris grįžo po sunkių varžybų.  Nepaisant fakto, kad vyrai tikrai labiau nori fizinių moters gebėjimų, sąžiningai, jie nori visko , ko norim mes! Tik to negavę, jie nepradeda kelti mums ultimatumų, klausti ar tikrai juos mylime, ir stresuoti, kai negauna ko nori. Na. Dažniausiai.  Ir čia moterys, akmenys mums, į mūsų tokį tobulą pasaulėlį, kuriame sukasi tik mūsų ego patenkinimai.  Atsigręžk į savo vyrą, ar į bet kurį vyrą, su kuriuo šiuo metu bendrauji, ir pasakyk jam ką nors mielo. Nusiimk tą ledo karalienės kaukę, ir prie žodžio labanakt pridėk mažą bučinuką, nors jis ir nenupirko Tau šiandien gėlių, na, pirmadienio proga. Gražių, jaukių, ir mylimų švenčių, tegul visi Jūsų norai būna patenkinti! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *