Konkursas „Auksinė klaviatūra“

pagal | 2020 28 sausio

„Auksinė klaviatūra“ – tai konkursas, kuriame kiekvieną pirmadienį rungiasi du rašytojai.

Kaip rungsis? Mūsų rašytojai besirungdami turnyre rašys straipsnius ta pačia tema ir bandys vienas kitą nugalėti. Jų triūsą įvertinsite jūs, spausdami „like“ mygtuką po labiau patikusiu straipsniu.

Kokia tema rašys? Temą išrinksite jūs! Tuo turnyras ir įdomus, kad galite priversti mūsų rašytojus rašyti temomis, kurios yra už jų komforto ribų, o tuo pačiu jie rašys apie tai, kas įdomu jums!

Ką laimės įdomiausios temos autorius? Du pakvietimus į mūsų draugų „Romuvos“ kino teatre rodomą filmą ir skanios Vero kavos.

Kas išrinks nugalėtoją? Taip pat jūs! Kad rinkimai būtų sąžiningesni, o rašytojų noras rašyti didesnis, pralaimėjusį Jauti.lt komandos narį nusprendėme deramai nubausti, jis/ji  turės atlikti ką nors gėdingo. Ką? Suvalgyt svogūną, savaitę dėvėti marškinėlius ant megztinio ar dar kokią kitą velniavą. Ką konkrečiai jie darys, siūlysite taip pat jūs. Geriausią blogio planą išrinksime ir, jei bus įmanoma, filmuosime arba fotografuosime. Nesikuklink ir netylėk, komentarų skiltis laukia pasiūlymų!

Jau nuo šiandien mankštinam pirštus ir laukiame temų pasiūlymų. Idėjas galite palikti komentaruose ar mūsų Facebook paskyroje.

Turnyro lentelė

Kaip atrodo turnyro lentelė? 

Kas dabar vyksta?

Pirma kova:

PIRMOJI KOVA: Linas VS Erika L.

Pirmojoje kovoje Linas ir Erika rašė apie senąją animaciją, ir Linas vos kelių balsų skaičiumi nurungė Eriką. Erika turėjo eiti į kokią nors kavinę ir ten nuėjusi į tualetą apsimesti, kad jai pritrūko popieriaus ir garsiai visos kavinės lankytojų paprašyti servetėlių per pravertas tualeto duris.

Antra kova:

ANTROJI KOVA: Nida VS Kristina

Nuo senosios animacijos perėjome prie daug rimtesnių temų; Nida ir Kristina rungėsi rašydamos apie gėjus ir homofobus. Mūsų fotografė Nida matyt ne taip pasikausčiusi žodžiais kaip Kristina, nes Kristina ją nesunkiai nugalėjo ir Nida turės dainuoti “Nigga Nigga Nigga” karaoke versiją. Fotokameros meistrė vis dar ruošiasi ir smailina liežuvį, kad galėtų jus nustebinti savo stipriais repo ritmais.

Trečia kova:

TREČIA KOVA: Erika VS Vaidas

Vaidas susirungė su bebaime Erika (šį kart jau kita Erika) ir buvo paklupdytas ant žemės nuo sunkios pralaimėjimo naštos. Jie turėjo paimti interviu iš gatvės šlavėjo, benamio arba načnyko darbuotojo. Erikos pokalbis su Aloyzu gatvių šlavėju mūsų skaitytojams buvo įdomesnis už interviu su visą parą dirbančio baro barmenu Tomu. Vaidas turės daryti performansą laisvės alėjoj. Prižadėjo nenuvilti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *