Kvietka ir „The Strangerss“

pagal | 2020 28 sausio

Rugsėjo pirmąją, kaip ir dera studentui, džiaugsmingai sutikau su būriu bendramokslių bei draugų. Ir, žinoma, džiaugėmės iki pat gilaus vakaro. Keliaudamas iš vieno susitikimo į kitą, turėjau kirsti požeminę pėsčiųjų perėją tarp Laisvės alėjos ir senamiesčio. And then it hit me!

Tą dieną buvo tikrai daug žmonių, o „tunelyje“ sėdėjo Kvietka, apsiginklavusi gitara ir savo neįtikėtinai sodriu ir stipriu vokalu. Tikrai negalėjau praeiti pro šalį, įmečiau kažkiek pinigų į gitaros dėklą ir negalėjau atsiklausyti „Kings of Leon“ cover’ių. Paklausus, kaip man ją surasti ir pasiklausyti, bedė pirštu į užrašą „The Strangerss“. Ir tuomet viskas tapo aišku – imsiu iš jos interviu.

Kvietka – gatvės muzikantė, kaip ji pati sakė, „gimusi gatvėje“ ir groja žmonėms nuo 11 m.  Šis užsiėmimas yra pagrindinis jos pajamų šaltinis, bet iš esmės ji groja ne dėl pinigų. Jei jau pradeda groti, atiduoda visas jėgas ir sielą, o didžiausias džiaugsmas – matyti kaip žmonės mėgaujasi jos muzika. 2008 m. įkūrė grupę „The Strangerss“, tačiau iki šiol dar nėra susiformuotas tvirtas jos pagrindas. Paklausus kodėl, Kvietka atsako, kad ji nori viską daryti kokybiškai ir daug reikalauja iš grupės narių. Mergina yra labai savikritiška, sako, kad jai reikia dar labai daug tobulinti vokalą, o jos tikslas yra milijoninė minia jos koncerte.

Jūsų dėmesiui – interviu ir keletas įrašytų dainų. Enjoy!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *