LOGIN 2015 konferencija: pirmoji diena

pagal | 2020 28 sausio

Gegužės 7-8 dienomis Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose šurmuliuoja naujųjų technologijų, inovacijų ir interneto mėgėjai, darbuotojai bei profesionalai. LOGIN konferencijoje šiais metais dalyvauja daugiau nei 100 pranešėjų ir 4 000 dalyvių iš Lietuvos bei viso pasaulio. Jauti.lt taip pat čia lankosi.

IMG_4021

Mastrichto Universiteto fiziologijos profesorius Mark Post.

Moderniai įrengtos pranešimų salės, daug tvarkingai atrodančių žmonių ir gausus sąrašas renginių. Jau pirmoji renginio diena pritraukė minias dalyvių ir lankytojų, kiekvieno pristatymo ir paskaitos metu salės užsipildydavo kone pilnai, nors tuo pačiu metu vyko po kelis renginius. Norint produktyvaus laiko išnaudojimo, geriausia buvo iš anksto susidaryti savo asmeninį tvarkaraštį, ką, kur ir kada norėtum pamatyti bei išgirsti.

IMG_4026

Barclays Technologijų Centro Lietuvoje vadovės Mildos Dargužaitės pranešimas.

Diena prasidėjo nuo LOGIN 2015 atidarymo kalbos, kurią sakė Dan Stromberg, Omnitel generalinis direktorius. Vėliau apsilankyta Startup salėje, kur vyko diskusija „Another startup nation – what is a current situation of Baltic startup ecosystems“, joje kalbėta apie finansavimo galimybes ir tai, kad „startuperių“ vis labiau daugėja. Tema itin aktuali ir svarbi pradedantiesiems ar norintiems pradėti savo verslą, o diskusinė pranešimo forma suteikė galimybę išgirsti ne vieną nuomonę.

Vieną labiausiai iš kitų išsiskyrusių pranešimų skaitė Mastrichto Universiteto fiziologijos profesorius Mark Post, apie mėsos vartojimą šių dienų pasaulyje. Pranešėjo teigimu, žmonės yra gyvūnai valgantys kitus gyvūnus, o mėsos vartojimas apskritai šiandien yra tik statuso simbolis. M. Post – jo klausytis skatinantis oratorius, o pats pristatymas pateiktas su puikia vizualika.

IMG_4028

DELFI salėje buvo galima išgirsti pranešimą „Media as a business, as a weapon, as lifeline“, iš kurio aš asmeniškai tikėjausi gana daug. Deja, pristatymas buvo gana abstraktus, skaidrėse mirgualiavo daug skaičių ir žodžių, kas nekaustė dėmesio. Po šio pranešimo itin teigiamai nustebino konkrečiai apie socialiai atsakingų įmonių veikimą šnekėjusi Barclays Technologijų Centro Lietuvoje vadovė Milda Dargužaitė.

Paskutiniai du išklausyti pranešimai: Ilja Laurs „3D printing – the next $100 billion industry“ ir Vytenio Pakėno „Wind of Change in Recruitment – spot the/be spotted candidate“. Nors 3D tema jau, atrodo, gana dažnai eskaluojama ir aptariama, Ilja Laurs ir vėl sugebėjo sudominti savo kalbėsena bei pateiktais faktais. IT specialistas ir JobRely vykdandysis direktorius Vytenis Pakėnas sukūrė itin šiltą pranešimo atmosferą, pasidalindamas savo patirtimi ir suteikdamas vertingų patarimų.

Verta pastebėti, kad dauguma pranešimų vyko anglų kalba. Jei norite apsilankyti LOGIN konferencijoje, susipažinti ir pasiklausyti apie tai, kas aktualiausia technologijų, verslo ir inovacijų pasaulyje – tai dar galite padaryti rytoj, penktadienį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *