Nacionalinė vyrų diena purve

pagal | 2020 29 sausio

Ši diena (gegužės 25) Lietuvoje yra kiek kitokia negu kovo 8 d. – moterys nedovanoja vyrams gėlių, o kartais išvis pamiršta mus pasveikinti. Taip, nesuklydote – gegužės 25-oji yra Nacionalinė vyro diena. Bet  mes to per daug į plaučius neimame, bent man nė vienas draugas nesiskundė, kad jį pamiršo pasveikinti. Bet šventė yra šventė ir per jas būna linksma. Išradingo M-1 kolektyvo ir Druskininkų miesto savivaldybės dėka antrus metus iš eilės įvyko Nacionalinės vyro dienos minėjimas. Šį kartą vyrai neplaukė ant pripučiamų moterų Nerimi, o žaidė futbolą purve.

Reginys tikrai buvo nepakartojamas ir nešvarus. „Purvaspirdyje 2012“  komandos žaisdavo po 10 minučių, per kurias daugiausia įvarčių įmušusi komanda laimėdavo. Įvarčių nebuvo daug, žiūrovus dažniau džiugindavo ir audrindavo įspūdingi žaidėjų griuvimai į purvą. O jeigu rungtynės baigdavosi lygiosiomis, purvaspirdininkai jėgas išbandydavo mušdami baudinius. Žaidime dalyvavo 8 komandos iš visos Lietuvos, bet aikštelės šeimininkų druskininkiečių komandos „Klipatos“ įveikti nepavyko niekam. Jiems atiteko trijų tūkstančių litų čekis bei renginio partnerių įsteigti prizai.

Purvu džiaugėsi ne tik dalyvavusios komandos, bet ir žiūrovai. M-1 ir renginio remėjai dovanojo įvairius prizus susirinkusiems žiūrovams, kurie nepabūgo išsipurvinti savo švarių rūbų ir išdrįso atlikti renginio vedėjų, M-1 Dj’ėjų Mindaugo Stasiulo ir Ginto Vaičikausko, sugalvotas užduotis purve. Jiems teko lenktiniauti iki kamuolio aikštės viduryje, traukti virvę bei per aikštelę  ant rankų pernešti merginą. Pastaroji užduotis buvo ypač juokinga, nes nei viena mergina neliko švari, nors kojom beveik nelietė purvo. Rungtynes stebėti padėjo bene geriausias futbolo komentatorius Nerijus Kesminas, o pertraukėlių metu žiūrovams nosių krapštyti neleido nuostabiosios Kauno „Žalgirio“ šokėjos, kurios, manau, ir į paprastas futbolo rungtynes pritrauktų daugiau žiūrovų.

Šiais metais Nacionalinė vyro diena sutapo su Druskininkų miesto sezono atidarymo švente, todėl pasigrožėti purvaspirdžiu susirinko gausus būrys miesto svečių bei pačių druskininkiečių. Susirinkę miesto svečiai tikrai neliko nusivylę, bent jau tie, kurie varžybas stebėjo toliau nuo stadiono ir liko švarūs. Po tokio pasisekimo „Purvaspirdis“ galėtų tapti grandioziniu renginiu Lietuvoje ar net tradiciniu Nacionalinės vyro dienos paminėjimo atributu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *