Naktinės šėlionės su „Naktine pufaika“

pagal | 2020 29 sausio

Spalio 7-ą dieną „Džem pub‘o“ lankytojai turėjo galimybę pašėlti roko grupės „Naktinė pufaika“ koncerte.

Nuo 2006-ųjų ši grupė drebina Lietuvos muzikos pasaulį, staiga išgarsėjusi žemaitišku „Haddaway“ dainos „What is love“ koveriu „Neskombynk“. Pasirodymo Kaune metu, publika galėjo išgirsti begalę koverių, savitu stiliumi perdainuotų kitų lietuviškų pop-šlagerių bei grupės „Naktinė pufaika“ savos kūrybos dainų. Koncertą pradėjusi ramesnėmis ir mažiau žinomomis dainomis, grupė salę įaudrino užtraukusi „Vasara atėjo ir prasidėjo“ punk stiliumi. Abejingų nebuvo ir skambant dainai „Jurgis, Antanas, Aloyzas ir Martynas…“. Reggae, funk ir psichodelikos muzikos stilių mišinys ne tik neleido klausytojams ramiai sėdėti, bet privertė visus šėlti, šokti ir pogintis. Pogo dance‘o sūkuryje skambėjo ir Johnny Cash‘o daina „Ring of fire“, autorinė grupės daina „Kebabinė“. Pastarąja grupė itin didžiavosi, nes savo gimtąjį miestelį Plungę vadino „kebabų sostine“.

„Naktinę pufaiką“ sudaro vokalistas bei pučiamaisiais grojantis Robertas, elektrinę gitarą brazdinantis bei vokalistui pritariantis Tadas, Karolis (būgnai, perkusija) ir bosistas-vokalistas Vytas. Baigiantis pasirodymui, grupė uždainavo visiems gerai žinomą „Ououou iš lėto leidžiasi saulė…“, o galutinai ištaškė auditoriją gabalu „Put your hands up for Detroit“. Po kiekvienos iš šių dainų „Džem pub‘as“ aidėjo nuo prašymų „pakartot“. Atsisveikindama su publika, „Naktinė pufaika“ nuoširdžiai padėkojo visiems, kad nėjo į tą patį vakarą vykusį atlikėjos Jazzu koncertą bei pažadėjo dar sugrįžti į Kauną ir surengti daugiau gyvo garso pasirodymų.

Jau gerokai po vidurnakčio pasibaigus koncertui, grupės nariai dar bendravo su publika, o įsišėlę klausytojai neskubėjo skirstytis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *