Nauja žmonių rūšis?

pagal | 2020 29 sausio

Klausiate kaip pažinti moterį? Nežinau… Tačiau ne aš vienas toks vargšas. Milijonai planetos vyrų kas dieną kankina savo smegenis ir bando atsakyti į tą patį klausimą. Po galais, net pačios moterys kartais nesupranta kitų moterų. Tačiau klausimėlis, ar visada taip? Ar visos moterys nežino ko nori, yra sunkiai suprantamos ir absoliučiai nevertos dėmesio studijuoti, nes studijuok nestudijavęs – vis tiek nieko nepaaiškės?

Vos gavęs temą nukulniavau į garbųjį Google ir paprašiau jo padėti man suprasti moterį… Mano asmenine nuomone tik supratęs ją, gali mėginti pažinti. O internete bandant surasti atsakymą į amžiną vaikinų klausimą – sužimba visa trolių kultūra. Suprantu damas, kad nešaunu būti juoko objektu viešojoje erdvėje, bet pykti nelabai kaip išeina, kai visi tie pokštai pro ašaras žinomi iš asmeninio gyvenimo… O ir šiaip, kiekviename juoke yra teisybės. Tikriausiai teko matyti moters frazių žodynėlį, overly attached girlfriend memus ir šiaip anekdotus apie blondines skaitę esame visi. Visa tai iliustruoja, kad visuomenės daugumos nuomone moterys yra priešingas dalykas sveikam protui. Didžioji nuomonė, kad moterį suprasti gali tik neblaiviu protu – keistas požiūris.

zodynas

Taigi, kai jau galiausiai susitaikėte, kad moters savo logika nepalenksite, pradekime lįsti į jų stichiją – jausmus. Mes bičai konkretūs – „Buvo taip ir taip…“. Moterys – „Jaučiausi taip ir taip“. Norint iš tiesų pažinti moterį, reikėtų pažinti tuos aspektus, kurie labiausiai jas jaudina. Meilė, saugumas, statusas visuomenėje. Stereotipas toks, kad moterims tai rūpi labiau negu kas kitas. Ir tai iš dalies tiesa. Tačiau tvirtinti, kad tai jaudina tik moteris – ganėtinai siaura. Būkim biedni, bet teisingi –  tai įdomu visiems.

Su visu šiuo minčių kratiniu ir lenkiu būtent ten, ką ir norėjau pasakyti. Atsakymas į tą didelį klausimą, „Kaip pažinti moteris?“ yra gana paprastas – kaip ir bet kurį kitą šios planetos žmogų. Yra skystų vaikinų, yra moterų su kiaušiais ir tas lyčių mąstymo skirtumas – mistinis. Moteris nėra nesuprantamas baubas, nors vis tik yra asmenų ginčijančių vyraujančią nuomonę ir nežinančių ar pastarieji padarai vis tik priklauso sąvokai „žmogus“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *