Nistirenko music – arba kaip pagauti sėkmes paukštę

pagal | 2020 29 sausio

Justas Nistirenko – yra jaunas muzikos kūrėjas iš pačios Lietuvos širdies – Kėdainių. Šiuo metu jis Kauno Technologijos universiteto, Anglų kalbos technikos vertimo ir redagavimo specialybės pirmakursis. Kaip jis pats sakė, šiuo metu pagrindinė jo veikla studentavimas (:D). Na ir aišku muzika. Jis ir muzika neišskiriami, galima sakyti, nuo pat vaikystės.

Pirmą kartą su muziką jį supažindinti nusprendė mama, kai jį dar visai mažiuką nuvedė į Kėdainių muzikos mokyklos užsiėmimus, skirtus ikimokyklinio amžiaus vaikams.  Per porą metų klausos lavinimo ir šokių pamokėlių metu, muzika užkariavo Justo širdį ir smegenis, todėl nuo 7 metų jis jau oficialiai kibo į mokslus muzikos mokykloje. Viskas prasidėjo nuo pianino. Kaip jis pats sako, nuo to laiko per gyvenimą jis koja kojon žygiuoja su muzika.

Dabar jo specializacija Progressive House, Trance muzika. Savo kelią muzikos kūrime jis pradėjo nuo bendrų darbų su Nerutto. Vėliau, kai iš savo kolegų bei draugų pasisėmė pakankamai patirties, kūrybos keliu pradėjo žengti vienas. Ir kolkas jam neblogai sekasi: jau 5 Justo kūriniai buvo pristatyti radijo stoties „Power Hit Radio“ eteryje, neretai jo kūrinius groja ir kitų šalių radijo stotys. Bene labiausiai Justas sako buvęs nustebintas kai jo kūrinį „Feel The Summer“ savo laidos „AfterDark Sessions“ metu sugrojo visame pasaulyje gerai žinomas prodiuseris ir didžėjus Andy Duguid. Keli Justo kūriniai bei remiksai išleisti užsienio įrašų kompanijose. Du šviežiausi kūrinukai išleisti Lietuvoje – White2Black įrašų kompanijoje. Šiuo metu bręsta dar keli darbai.

Justo žodžiais kalbant, tik muzika priverčia jį visiškai atsipalaiduoti. „Muzikos kūrime mane labiausiai žavi tai, kad galiu atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Vienus žmones atpalaiduoja žvejyba, kitus dar kažkas. Na, o mane – muzika,“ – taip Justas apibūdino, kas jį labiausiai žavi muzikoje.

Sekant jo biografiją sunku patikėti, kad muzikos kūrimas jam tik hobis. Tačiau Justas prasitarė, kad norėtų, jog muzika jo gyvenime užimtų kur kas svarbesnę vietą, tačiau iš karto pripažįsta, kad vargu ar jam pavyktų pragyventi tik iš muzikos, ypač Lietuvoje. Dėl šios priežasties, pasak jo, muzika greičiausiai liks tik hobiu.

Nepaisant to, Justo gerbėjų gretos Lietuvoje ir už jos ribų sparčiai plečiasi, todėl manau, kad jis jau pagavo savo laimės paukštę. Aišku, jo skrydis dar tik prasideda, todėl sunku nuspėti kaip aukštai ir kaip toli jis skris, tačiau galima teigti tik viena –  jis dar greitai nenusileis. Na, bent jau tol, kol keliaus su muzika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *