O aš tavęs taip laukiu laukiu laukiu – tu žinai. (PC žaidėjo remix)

pagal | 2020 29 sausio

Šie metai žaidėjams turėjo prasidėti pasakiškai, mes turėjome triesti vaivorykštėm iš laimės… Iš mūsų gyvenimą turėjo tiesiog atimti ir mes turėjome pamiršti egzistuoją… Visi, kas bent kiek seka naujienas, galvojo, kaip reikės spėti visiems išeinantiems žaidimams pasimelsti ir nubraukti džiaugsmo ir dėkingumo ašarą sėdint prie kompiuterio.

Na… Atėjo tas laikas ir pirmasis grandas, kurio čia neminėsiu (nejaugi ME3?), sukėlė tik noro paspardyti pagalvę emociją. Ir tokie dalykėliai sudrebina tavo vidinį pasaulėlį… Pradedi abejoti ar verta laukti kitų, iš kurių tikiesi tiek daug. Prisisvajosi, pažaisi ir BAM –  tave nuleis ant žemės. Greitai, neskausmingai, bet viskas, ko tikėjaisi, taps eiline nuplaukusia svajone. Vis tik aš durnius, o viltis durnių motina. Tikiu, kad ME3 buvo tiesiog neapsičiupinėjimas ir kad viskas su kitais laukiamiausiais bus gerai. Taigi pristatau jums tai, kas atims iš jūsų gyvenimus artimiausiu metu.

5-a vieta: „Far Cry 3“

Žodžių trūksta. Žaidimo saga turi gyvuoti… Did I ever tell you the definition of insanity?

4-a vieta: „Crysis 3“

Su pirma dalimi pasityčiojom iš NASA kompiuterių savo keliamais reikalavimais, antra dalimi laimėjom tuntus grafikos apdovanojimų, o nauja kam? Aš dar pirmų su savo kompiuteriu maksimaliais grafikos nustatymais pažaist negaliu. Po velnių, štai tokie turi būti kuriami žaidimai. Technologija yra – tik vieni ja naudojasi, kiti nelabai. Nenorintys prisiliesti prie šito gėrio – susideginkite. Ačiū.

3-a vieta: „Guild Wars 2“

Ojojojojoj…  Aš užuodžiu naują MMORPG karalių. Mėnesinio mokesčio nebuvimas, bene 3 metus užtrukęs kampų šlifavimas leidžia spėti, kad šis žaidimas bus fenomenalus. Seilėjuos ir laukiu.

2-a vieta: „Bioshock Infinite“

Kaip daugelis sako: „Vienas realiausių pretendentų laimėti 2012 metų geriausio žaidimo titulą“. Neperšokęs griovio nesakyk OP! Bet tenka sutikti – viskas, ko reikia – nenusileisti savo pirmtakams. Juos pranokus – titulas jau kišenėje.

1-a vieta: „Diablo 3“

Tik nesakykit, kad to nenumatėt… „Diablo“ jau prie mūsų parduotuvių slenksčio. Nors, kaip patys kūrėjai „Blizzard“ pripažįsta, kad ir gerokai paankstintas, bet vis nukeliant išleidimo datą, iš žaidimo vis tik tikimasi geriausio, na bent jau metų RPG titulo (argi ne ME3?)… Neramina tik galimos klaidos, bet „Blizzard“ ne iš tų vyrukų, kurie palieka klaidas, o jei ir palieka – vadinasi taip turi būti.

Mano nuomonė išreikšta. Top’o pabaiga. Ate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *