Pamfletas apie moters pažinimą

pagal | 2020 29 sausio

Moteris – paprastas padaras, labai paprastas. Net jei ir kyla sunkumų, internetas pilnas meistrų patarimų, kaip sėkmingai suvilioti simpatišką merginą, nes gi tai procesas nuo pirmo žingsnio iki dešimto – elementaru. Ir nors dar nėra atsakymo į didįjį klausimą: „Ko nori moterys?“, parašysiu savo išgyvenimus bandant išspręsti šią dilemą.

Atsimenat tas dienas, kuomet merginas būdavo galima užkalbinti realiam gyvenime? Ne? Aš taip pat nepamenu. Tokie bandymai viešajame transporte virsta į viešą pažeminimą, nors mergina išlipus iš troleibuso ir susitikus draugę, meiliai pamojuoja atgal. Kitą kartą, bibliotekoje, išskyrus vieną merginą iš jos draugių būrio išgirsi malonų „NE“, rusišku akcentu, nors atsisėdęs kiek toliau, vis pastebi, kai ji bekikendama atsigręžia. Ir net nebandyk užkalbinti merginos prie ežeriuko vasarą, gi saulę užstoji! Po tokių susipažinimų galvoje sukasi tik viena mintis: Ko jos tada nori? Pabandykim atrast atsakymą į šitą lygtį: Kodėl taip atsitinka ir ką daryti, kad pasiektum savo tikslą?

Gal padėtų tai, jeigu ji turėtų daugiau laiko apmąstyt ar tu jai patinki, arba ką atsakyti? Šioje vietoje puikiai pasitarnavo socialiniai internetiniai puslapiai, atsirado galimybė atsakyti dar mandriau arba neatsakyti visai. Dėl to mes užaugom su one.lt, kuris įaugo į mūsų kraują, o laikui bėgant, pakeitė formą į draugas.lt, hotnot.lt ir kitus.

Čia jau kaip ir būtų viskas gerai – tapsi draugu vienu pelės paspaudimu, bet faak, kokia konkurencija!?!  Pas ją 200 tokių pat išmintingų, linksmų ir gražių draugų ant-linijos, kaip ir pats. O kaip dar ji spėja visiems atrašyti? Gi draugauji, kad bendrautum, o ne šiaip sau? Ką padarysi, tokios taisyklės, visgi panelė tikrai įspūdingos išvaizdos ir biografijos – verta dėmesio. Prajuokini ištaręs filmuose girdėtų frazių ir jeigu po kiek laiko išsiprašei telefono numerį, tai dar praėjus daugiau laiko, supranti, kad tokia mergina neegzistuoja išvis.

women4

Nors situacija atrodo ir ganėtinai kėbli, visada yra iš ko rinktis. Nieko nedaryti taip pat pasirinkimas! Gal ir gerai tiesiog tikėtis, kad tavo aplinkoje atsiras tokia mergina, su kuria norėtum susipažinti artimiau? Kaip sako: „Neieškok meilės – ji pati ateis“. Tokiu atveju nereikės laužyti liežuvio ir pažinimas ateis pats savaime, be jokių įkyrių klausimų. Sėkmės tokiam žmogeliui, visgi viltis miršta paskutinė, bet aš šioje vietoje bandysiu toliau trukdyti merginų brangų laiką feisbukinant viešajame transporte.

Pamiršus kūrinio pavadinimą, arba tiesiog prieš išliejant pyktį komentaruose, galiu pasakyti, jog nesiginčiju, kad šis satyroje permirkęs pasakojimas neatspindi tikros situacijos, tačiau turėtume sutikti ir dėl to, kad visuose juokuose yra bent kažkiek tiesos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *