Paskutinis pasispardymas (nuodėmės išsakytos)

pagal | 2020 30 sausio

Neseniai per YouTube žiūrėjau filmą „The Secret“. Žiūrėjau jį anglų kalba, tačiau tai nebuvo koks nors paprastas filmas. Šiame filme sėkmingi žmonės pasakojo apie Paslaptį. Apie Paslaptį, kurią žinodamas gali susikrauti turtus, nesirgti ir gyventi savo svajonių gyvenimą.

Tikriausiai sėdi sau ir svarstai, kas ta Paslaptis? Bob Proctor pasakojo, kad:
„Mes visi dirbame su viena begaline jėga. Mes visi vadovaujamės tais pačiais dėsniais. Kad ir kur būtume – Indijoje, Australijoje, Norvegijoje ar Lietuvoje – mes visi esame veikiami vieno ir to paties dėsnio. TRAUKOS!

Paslaptis – tai traukos dėsnis!

using an old book's pages  Saimba altered book Inspiration making an old letter, postcard bookMinis Book, Altered Art Book, Beautiful Book, Minis Album, Postcards Book, Old Letters, Miniatures Book, Altered Miniatures, Altered Book

Viską, kas tavo gyvenime nutinka, pritrauki pats, savo mintimis. Būtent tai, ką galvoji, tai, apie ką mąstai, sau ir pritrauki.
Prentice Mulford sakė: „Kiekviena tavo mintis realizuojasi. Ji yra jėga.“

Kaip manai, kodėl vos vienas procentas žmonių uždirba maždaug 96 procentus visų uždirbamų pinigų? Nejau manai, kad tai atsitiktinumas? Taip jau sukurta. Jie kažką supranta. Jie žino Paslaptį, kurią man atskleidė filmas „The Secret“, ir štai dabar noriu viską papasakoti ir tau. Tik nežinau, ar tuo patikėsi.

Žmonės, į savo gyvenimą pritraukę turtus, pasitelkė Paslaptį, sąmoningai arba ne. Jie daugiausia galvoja apie turtus. Jie tik apie juos mąsto ir daugiau jokios mintys nesisuka jų galvoje. Nesvarbu, supranta jie tai ar ne, bet būtent pačios mintys apie turtus jiems juos ir sukrovė. Taip veikia traukos dėsnis.

Traukos dėsnio principas – panašus traukia panašų, taigi galvodamas kokią nors mintį, pritrauki daugiau panašių minčių.

Ar kada buvo taip, kad ėmei galvoti apie ką nors, kas tavęs netenkina, ir kuo labiau galvojai, tuo viskas blogiau atrodė? Taip būna be perstojo galvojant apie tą patį, ir traukos dėsnis akimirksniu pritraukia daugiau panašių minčių. Jau per kelias minutes tave aplanko daug panašių liūdnų minčių, tik patvirtinančių, kad situacija blogėja. Kuo daugiau apie tai galvoji, tuo liūdnesnis tampi.

Ir man, ir tau tikrai teko patirti, kaip mintys pritraukia panašias mintis, pasiklausius dainos, kurios paskui niekaip nepavyko išmesti iš galvos. Daina tiesiog skambėjo ir skambėjo galvoje. Kai klausėmės tos dainos, mūsų dėmesys buvo sutelktas vien į ją, nors galbūt to ir nesuvokėme. O kadangi taip buvo, mes stipriai traukėme daugiau panašių minčių apie tą dainą. Ėmė veikti traukos dėsnis ir jis siuntė mums vis daugiau minčių apie tą dainą.

Dabartinis tavo gyvenimas – praeities minčių atspindys. Kadangi pritrauki tai, apie ką daugiausia galvoji, lengva pastebėti, kokios mintys dominavo kiekvienoje tavo gyvenimo srityje, nes tai tapo tavo patirtimi. Iki dabar! Dabar tu žinai Paslaptį ir gali viską pakeisti.

MINTYS TAMPA TIKROVE!

Filmą „The Secret“ lietuviškai galite pažiūrėti čia.

Taip pat patariu paskaityti Rhonda Byrne knygą „The secret“, pagal kurią ir buvo sukurtas šis filmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *