Populiariausi dviračių takai Kaune

pagal | 2020 30 sausio

Atšilus orams, vis daugiau kauniečių skuba iš savo namų rūsio išsitraukti dviratį ir atidaryti važinėjimosi dviračiu sezoną. Tokį laiko praleidimo būdą renkasi ne tik jaunimas, bet ir senjorai. Sveikatos specialistai teigia, kad laisvalaikis su dviračiu –  ne tik puiki pramoga, bet ir nauda sveikatai – dviračio pagalba tvirtėja kojų ir sėdmenų raumenys, gerėja širdies bei plaučių kraujotaka. Laisvalaikio praleidimas ant dviračio Kaune paskutiniu metu yra labai populiarus, atsiranda vis daugiau specialių takų dviratininkams, kuriais mūsų miestiečiai gali nevaržomai važinėtis, kartu grožėdamiesi miesto vaizdais.

Jei tu esi vienas iš dviračių mylėtojų ir su didžiuliu nekantrumu lauki tų dienų , kada tavo dviratis ir vėl išvys skaisčią saulės šviesą, šis straipsnis būtent tau . Tikriausiai dažnam iš mūsų nors kartą buvo iškilęs klausimas, kur važiuoti dviračiu? Kur gražiausi vaizdai? Kurį dviratininkų taką renkasi daugiausiai kauniečių? Trumpai pristatysiu populiariausius dviratininkų takus bei mėgstamiausias dviratininkų lankomas vietas Kaune.

asda

Nemuno krantinės dviratininkų takas

Nemuno krantinės dviratininkų takas yra vienas iš labiausiai mėgstamų trasų Kaune. Šis dviratininkų takas atsirado visai neseniai, jis yra vienas ilgiausių mūsų mieste – net 8 kilometrų ilgio. Šis takas, nusidriekęs nuo Vytauto Didžiojo iki pat Panemunės tilto, o pakeliui matomi vaizdai priverčia iš naujo pamilti savo miestą. Važiuojančius šia trasa lydi istoriniai Kauno pilies vaizdai, nuostabus Nemuno ir Neries santakos peizažas. Važiuojant toliau, pasitinka Žalgirio arena, o šiek tiek toliau – ir senasis Kauno geležinkelio tiltas. Išvažiavus iš miesto cento, akį džiugina Napoleono kalnas bei paplūdimys. Takas tęsiasi iki pat Panemunės (dar vadinamo Trijų mergelių) tilto, nuo kurio atsiveria puiki panorama. Šia trasa galima apvažiuoti kone visą Kauno centrą. Tako danga neseniai pakeista, dėl to puikios būklės, ryškios linijos leidžia išvengti avarinių situacijų, taip jie gali netrukdomi važiuoti ir mėgautis savo kelione bei nuostabiais vaizdais.

Kleboniškio miško dviratininkų takas

klrvb

Ši trasa taip pat sulaukia daug dėmesio – ji menkai nusileidžia populiariajai Nemuno krantinės trasai. Kleboniškio miško trasa taip pat verčia gėrėtis nuostabiais vaizdais. Šiame parke žmonės gali visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti savo rūpesčius: medžiai, žolytė, paukštelių čiulbėjimas sukuria ramią atmosferą. Važiuojant Kleboniškio mišku, galima rasti daugybę stovyklaviečių, kuriose galima atsipūsti ir pasistiprinti. Vienas pagrindinių kiekvieno dviratininko tikslas, atėjus į Kleboniškio mišką – Velnio kalną. Kleboniškio trasa retai pravažiuoja automobiliai, dėl to šis parkas ypatingai traukia senjorus. Dviratininkų takas nėra naujas, tačiau tyras oras atperka bet kokius kelio nelygumus.

dhfdfh

Dviračių takas per Kauno centrą

Kaip ir kiekvienas miestas, taip ir Kaunas turi dviratininkų taką, kuris tęsiasi kone per visą miesto centrą. Šis takas puikiai tinka studentams ar miesto svečiams, mėgstantiems keliones dviračiu. Kadangi takas eina per patį miesto centrą, turėsite galimybę pamatyti ne tik pagrindinius miesto statinius ar lankytinas vietas, bet ir susipažinti su miesto gyventojais. Šia trasa važiuojant reikia būti ypač atidiems, kadangi dienos metu miesto centre būna labai daug žmonių, dažnai neatkreipiančių dėmesio, jog eina dviračių taku – taip keliamas pavojus aplinkiniams.

Visos trys apžvelgtos dviratininkų trasos turi savo pliusų ir minusų. Kurią pasirinksite jūs, priklauso nuo individualių poreikių. Tačiau aš rekomenduoju išbandyti viską ir gauti naujos smagios patirties. Kur kas smagiau važiuoti kiekvieną kartą vis nauja, galbūt dar neatrasta trasa, nei visą laiką minti dviračio pedalus to pačiu senu ir gerai pažįstamu taku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *