Pora kaip tvora

pagal | 2020 30 sausio

Nesuprantu, kaip tai įvyko, bet pastaruoju metu aplink mane visi tik įsipareigoja vieni kitiems, susimeta šmutkes gyventi kartu, arba, galų gale, nusprendžia žengti prie altoriaus. Žmonės, su kuriais neseniai lakstėm po naktinius klubus, dabar šeštadienio vakarais verda cepelinus ir vakaroja prie žvakėmis nukrauto stalo namie. Kas keisčiausia, kad į tokį gyvenimo būdą įsisukau ir aš pati, todėl skeptišku žvilgsniu vis pastebiu poras, kurios.. turi savito šarmo. Žinot, įdomiausia prasilenkti gatvėje su žmonėmis, ir matyti, kaip jie šypsosi vieni kitiems. Arba kaip vaikinas netyčia įmeta merginą į sniego pusnį. Arba mergina paleidusi gerklę Laisvės alėjoje skelbiasi, koks jis idiotas, kad vakar nepasakė jai labanakt prieš miegą. Ir tikrai. Ilgo stebėjimo bei susipažinimo rezultatu tapo šis psichologiškai analitiškas straipsnis apie poras, kurios, garantuoju, papuošia ir jūsų gyvenimą. Ir kadangi ne už kalnų Valentino diena, pats laikas apsišarvuoti kantrybe ir pasirengti sutikti tuntas tokių porelių. So, lets go! ( p.s. jei esate vieni iš jų… nenustebkite, garantuoju kad šventų nebūna, ir tai tik prideda linksmumo).

Tėveliai

Pasirinkau šios poros tipą tikriausiai dėl to, kad jie erzina labiausiai. Ypač tada, kai tokius turi savo draugų rate. Jų santykiai susideda iš taisyklių, elgesio normų, disciplinos ir visapusiškos kontrolės.  Jie neprimena poros. Jie primena du suaugusius žmones, kurie apsimeta vienas kito tėvais. Labas draugeška, lekiam vyno? Neee..mano vaikinas manęs neišleidžia. Zdarof seniuk, gal alaus? Neee, mano mergina nemėgsta, kai išeinu į miestą be jos. Drauge, gal palydėsi apsipirkt? Neee, mano vaikinas nemėgsta, kai būnu apsupta nepažįstamų žmonių. Ir ypač, jei jie vaikinai. 

Nusiramink. Kasininkė paprašys tavo banko kortelės, bet ne nekaltybės, atvėsk. Leisk paklaust, kas gali atsitikti? Permiegosi su kažkuo vidury prekybos centro? Ar tavo bičas, išgėręs alaus bokalą, pasileis kasas ir kabins kiekvieną, kuri tik turi moterišką biustą? Neleidžiu rengtis to ir to, neleidžiu eiti ten ir ten, neleidžiu bendrauti su tuo ir anuo. Nori pasakyti, kad melavai metų metus savo tėvams, laužei jų taisykles, kad galėtum elgtis taip, kaip nori TU, ir tada susirandi žmogų, kuris vėl tau diktuoja taisykles ir turi jų klausyti? Jūs neesat vienas kito tėvai, baikit šitą kontrolės sistemą.

Saldučiai

Pirmas ir tikriausiai svarbiausias šios poros minusas yra glamonės ir viešas erotikos demonstravimas bet kur, bet kada ir bet kaip. Tikriausiai nieko nėra nesmagiau, nei sėdėti kavinėje su pora draugų, kurie, net nespėjus nusivilkti paltų, jau įsisiurbę viens kitam į kaklą, vaikino ranka jau klaidžioja merginos kojų tuneliais, o padavėjas, atnešęs meniu, nustėra, nes stalo grojaraštį sudaro čiunkimosi ir laižiako garsai. Ir kas svarbiausia, jie nori būti pastebėti. Pavakarieniavus vaikinas nepadeda merginai apsivilkti palto, ne ne, jis pradžioje ją techniškai apčiupinėja rankomis ir tik tada erotiškai uždeda jai paltą. Gal ir smagu, bet esant šalia tokių žmonių norisi pasiimti popkornų dėžutę ir stebėti Jersey Shore laidą gyvai.

Nesupykit, mielos aistringosios poros, tačiau yra tam tikri elgesio normatyvai, kurie logiškai turėtų apriboti jūsų nenuvaldomą meilę vienas kitam. Visi pupyte, mažyte, saulyte, gėlyte, kačiuk, zuikiuk ir kitoks iuk dažniausiai vartojami tam, kad greičiau apsuktų galvelę, o tas ekstra dėmesys viešumoje, kad parodytų, koks „svarbus“ esi. Didžiausia šios poros dilema yra ta, kuris pirmas turėtų padėti telefono ragelį atsisveikinant, ar kuris pirmas turi parašyti labas rytas. Gėlių skaičius ir visi Facebook’o pranešimai čia taip pat svarbūs. Kuo daugiau, tuo geriau! Tačiau nežinau nei vienos sveiko ir normalaus bendravimo poros, kuri sėkmingai vystytų santykius, pradėję nuo tokios saldybės. Kaip gaila, tačiau tokios poros išsiskiria su pirmu pasitaikiusiu barniu, kai zuikučius pakeičia vardų naudojimai, o amžinos glamonės viešumoje kelia juoką, o ne pabrėžia poros stiprumą. Taip saldu, kad net vemt norisi.

Rakštis

10898174_307668366109985_2534062481436361597_n

Visiška priešingybė saldučiams blogąja prasme. Visi turime tokią draugų porą, kuri nefunkcionuoja normaliai. Jie nekenčia vienas kito, ir visiems kelia tik vieną klausimą – priminkit… kodėl jūs kartu? Jie visada pykstasi, visada ginčijasi, kompanijoje visada apsikeičia tais protingais įžeidžiančiais komentarais, kad tik įkastų ir pažemintų šalia esantį partnerį. Jūs visada pykstatės viešumoje ir įtraukiate šalia esančius į savo meksikiečių serialo vertą istoriją. Žinot ką? Ne pats maloniausias jausmas. Įsivaizduokite, kad mūvite kažką aptempto. Ir leidžiatės nuo vandens estakados. Žinot tą jausmą, kai išlipi iš vandens ir būna auč? Tai va, taip jūs priverčiate jaustis šalia esančius žmones, kurie mato jus besikapojančius viešumoje. Ačiū.

Kino teatre, nespėjus prasidėti filmui, jūs jau susiginčijote dėl treilerio. Būdami vakarėlyje, jūs stovite skirtinguose kambario pusėse, nes tik įžengus pro duris sugebėjote susipykti dėl mašinos parkavimo. Būnant atskirai, jūs nuolat nepaleidžiate ragelio, ir kompanijoje esate tik savo kūnu, nes mintys tik ir sukasi apie tai, kokią protingą žinutę nusiųsti antrajai pusei. Klube… Į klubą jūs neinate, nes tiesiog bijote, kad nebesusivaldysite, jei mylimojo akys pamatys kokią besiraitančią gražuolę. Nepakeliama. Jei atvirai, tikriausiai jūsų seksualinis gyvenimas nuostabus, nes greičiausiai tai vienintelė gija, kuri judu jungia šiuose santykiuose. Amen.

Dvynukai

Žinot, gražu poros, kurios per Valentino dieną apsirengia vienodais marškinėliais. Arba turi puodukus, kurie plėtoja tą pačią mintį. Ar jų raktų pakabukai sutampa. Na, galų gale, per vestuves kiekvienas turi kažkokį panašų akcentą. Tačiau nėra nieko blogiau negu pora, kuri viską daro kartu, kaip vienas asmuo. Turiu omenyje, rengiasi vienodai, apsiperka vienodai, dėl Dievo meilės, net telefonų dangtelius vienodus tenka įsigyti, nes kas gi bus, jei kažkuom skirsiesi? Jie mokosi tą patį, gyvena šalia, o jei ne, tada apsigyvena kartu, mėgsta viską daryti kartu. Susitikti su draugais eina taip pat kartu. Mergaičių vakaras? Tu atsivedi savo berniuką, ir į kiekvieną visi vyrai vienodi temos aspektą  turi savo nuomonę – gal visi, bet tik ne mano mažiukas. Bičų vakaras? Jūs žiūrit kašę, geriat alų, o tu sėdi apsikabinęs sulčių stiklinę su savo mergina ir kalbat apie gyvenimo prasmės ieškojimą filme Titanikas. Tu nori paskaityti knygą? Jis įsigyja tą pačią arba rangosi šalia, kad tik skirtum jam dėmesio. Jis eina pažaisti boulingą? Tu sėdi ant kėdės šalia ir laikai jo mėgstamiausią rutulį, kad šalia esanti komanda nepasičiuptų jo pirmesnė. Jūsų draugai klube šoka, o jūs sėdite prie staliuko, ir kalbatės apie tai, kokie judu faini. Suprantu didelę meilę ir poros bendrystę, bet tik noriu priminti, kad pora susideda iš dviejų ASMENYBIŲ. Malonu, o dabar grąžinkite man kai kuriuos draugus. Ir prašau, po vieną!

Jungtukas

Mes visi turime tokį draugą, kurio beveik niekada neklausiame Kaip tau sekasi su antrąja puse? Nes tu tiesiog nežinai, ar jie dar apskritai kartu ir ar tas asmuo dar egzistuoja jo/jos gyvenime. Lygiai taip pat, kai tu pamatai tik ką gimusį vaiką. Žinot. Kai dar negali iš karto atskirti, ar čia berniukas ar mergaitė. Tas pats ir su šia pora. Tu tiesiog.. Nežinai. Viena dieną jie įsimylėję, kitą dieną jie nekenčia vienas kito. Mes kartu jau penkis metus.. VISKAS. DAUGIAU MES NEBESUSITAIKYSIM. Bet jis atsiprašė… NEGALIU PATIKĖT, JIS VĖL MANE APGAVO. Pažadu, čia paskutinis kartas, kai mes susitaikom… Mes jau šešis metus kartu. O gal rimtai mes vienas kitam netinkam?? Vėl permiegojau su juo. Žinot jungtuką, kuris įjungia šviesą? Įjungta… Išjungta. Įjungta… Išjungta. On… and off. On… and Off. Net Facebook’as juokiasi iš jūsų, kai eilinį kartą bandai pakeisti savo statusą iš įsipareigojusios į laisvą, ar iš neįsipareigojusios į susižadėjusią. Apsispręskit, mano Timelin’e ir taip daug įvykių, į kuriuos būtų gerai sureaguoti.

Beprasmybė

Tikrai suprasite, apie ką kalbu. Žinote tas poras, kurias akimis nulydi visi? Ir ne dėl to, kad jie puikiai atrodo kartu, ar matosi, kokie jie laimingi. Tiesiog dažniausiai vienas iš jų yra talentingas, geras, nuoširdus žmogus su puikia išvaizda ir išsilavinimu, o kitas yra absoliuti jo priešingybė. Visais atvejais. Ir dažniausiai visi kompanijoje nori matyti tą fainuolį, tačiau jis visada atsiveda porą, kuri nepritampa ir, nuoširdžiai tariant, net nebando pritapti. Jūs vakarojate, o ta beprasmybė sulindusi į Instagram’ą arba gerina Candy Crush rekordą. Jūs sporto varžybose gerai leidžiate laiką, o ji sėdi susiraukusi, kad nepakankamai dėmesio skiriate jai. Čia tas pats, kaip Happy meal. Tu nori žaisliuko, bet turi nusipirkti visą komplektą. Panaši situacija ir su tokia pora. Tai –komplektas. Pasakysiu nuoširdžiai. Šie du žmonės labai erzina net patys to nežinodami, nes neretai kompanijoje tas žmogus patraukia ne vieno dėmesį, ir tu tiesiog negali suprasti, kodėl jis ar ji šalia turi labiausiai jam netinkančią porą pasaulyje. Atsiprašau, gal kiek per grubiai, bet sutikit su manim, tai tiesa.

Tobuli

Būna ir tokių. Tikrai būna. Mes juos sekame socialinėje medijoje, mes juos pažįstame ir visada pateikiame juos kaip pavyzdį. Abu turi gerus darbus, abu gerai atrodo, abu keliauja, abu sutaria, abu finansiškai apsirūpinę, abiejų pusių tėvai geriausi draugai, jie turi nuostabų šunį ir, galų gale, ruošiasi tuoktis. Ai. Ir jie dar sportuoja kartu. Visada. Ir visur. Jie bėgioja kartu, jie daro atsilenkimus kartu, skaičiuoja kalorijas kartu, dar įdeda į internetą nuotraukas, kaip ji nesitikėjo, kai jis tiesiog vieną trečiadienio vakarą nusivežė ją į Paryžių, užmovė žiedą, iš ryto išgėrė kavos su raguoliu ir pristatė ją į darbą. Arba jis namie rado ant stalo garuojančią vakarienę, kurią patiekė jo mylimoji apsirėdžiusi naujausiu Victoria Secret naktinukų rinkiniu. Na ką. Savo tikslą pasiekėte. Dabar visi, kurie kuria savus santykius, mato jus kaip pavyzdį, ir šokdina šalia esančią savo puselę. Nes… Juk jūs taip pat norite visko..tobulai!

Na, prisipažinkite. Skaitydami tikrai radote kažką savito sau ir kitiems. Tikrai turite tokių draugų, kuriems tyliai norisi pasakyti, ką apie juos galvojate, bet nedrįstate. Nebijokite, visada atsiras tas vienas narsuolis, kuris pasakys viską garsiai. Šiuo atveju tai aš, tad nesivaržykit, drąsiai dalinkitės mano mintimis, dėl autorinių teisių neprisikabinsiu. O visiems kitiems, kurių meiles kartais uždengia juodas debesis, arba tuos, kurie džiaugiasi sveikais, gerais santykiais, noriu pasveikinti. Visi su savo trūkumais esame patrauklesni. Nes gyventi tobulai tiesiog nuobodu. Vienišiai… Tikiuosi pasijuokėte ir pasidžiaugėte, kad pasirinkote būti viena/-as, negu su bet kuo. Bučkis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *