Pradžia ir pabaiga

pagal | 2020 30 sausio

Praėjusį sekmadienį pasirodė pirma, paskutinio sezono, Newsroom serija. Kultiniu tapęs serialas pasakoja apie naujienų laidos darbą ir redakciją, bei sunkumus, su kuriais susiduria visi žurnalistai, kai atranda kažką skandalingo (ir nelegalaus). Serialo kūrėjas yra Aaron Sorkin, taip pat žinomas iš The Social Network ir Moneyball. Pagrindinio pranešėjo Will McAvoy vaidmenį atlieka Jeff Daniels, daug kam žinomas iš filmo Dumb and dummer. Tiesa, kaip tik dabar jis važinėja su Jim Carrey reklamuodamas Dumb and dummer to. Nors daugeliui aktorius gali pasirodyti per daug nerimtas tokiam vaidmenui, už Will role jis jau gavo Emmy (ir spėju, kad gaus dar).

Serialas yra geriausiai žinomas iš trumpo filmuko ,,Why America is not the best country in the world”.

Hey, Missy!

cdnds.net

Šeštadienį Doctor Who užbaigė savo aštuntąjį sezoną ir paliko daugiau klausimų, nei atsakymų. Pasirodo, blogiukė Missy yra ne kas kitas, kaip buvęs Who vaikystės draugas The Master. Visa suirutė ir Cyberman kariauna buvo dėl to, jog Missy pasiilgo savo draugo ir norėjo jam įrodyti, jog jie ne tiek daug ir skiriasi. Tai susiejo visas sezono serijas – Doctor Who ieškojimo savęs, koks jis iš tikro yra. O Clara? Clara ir toliau meluoja, kaip ir The Doctor. Suprasdami, kad nebegali keliauti kartu, jie nusprendžia išgalvoti racionalias išvadas, kodėl kitas negali tęsti nuotykių. O apkabinimai – jie skirti veidui nuo tiesos paslėpti. Pabaiga nebuvo užbaigianti, bet manau tai įvyks per kalėdinį Doctor Who epizodą, kuriame pasirodys tiek jauniems, tiek seniems pažįstamas – Kalėdų senelis (Nick Flost). Taip pat Michelle Gomez (Missy)jau patvirtino, jog jos personažas sugrįš, o Moffat patarė nepasitikėti blogiukais, kurie nustoja kvėpuoti.

It’s Christmas – Who you wanna call?

Peters Capaldi žinutė fanui.

onsugar.com

Burtininkai

Warner Bros. ir Harper Collins išleido originalių piešinių albumą apie Hario Poterio pasaulį. Darbai, šiurpūs, gąsdinantys ir įdomūs. Nors aš ir džiaugiuosi, kad filmuose sukurti personažai nebuvo tokie tamsūs, bet man labai patiko peržiūrėti dalį darbų.

Juos rasite čia ir čia.

Taip pat John Green šią savaitę, youtube pasakojo apie 25 mažai žinomus dalykus iš Hario Poterio filmų bei J.K.Rowling knygų. Paskutinis faktas man patiko labiausiai – aktorių charakteriai ne tiek daug ir skyrėsi nuo jų veikėjų.

deviantart.net

Keksiukas sugrįžo

ASDF movies sugrįžo į Youtube su trumpu klipuku. Kaip visada ironijos ir sarkazmo – pilna. Pamatysime jau žinomus veikėjus, kaip keksiuką, kuris nori būti suvalgomas ir mirti, bei naujus – karvė, kuri apsimeta esanti žmogus.

Jei nematėte kitų dalių, bei dainos ,,Everybody do the flop”, viskas čia.

Ir vėl Cumberbatch

Kaip žinia, šis aktorius susižadėjo ir aišku, Conan susuko fan(i)ų reakcijos parodija. Pasirodo jo padėjėjas Andy Richter yra ,,didelis”

teamcococnd.com

Benedict fanas. Man labai patiko jo reakcija ir, tikriausiai, pusė iš mano skaitytojų turi ar svajoja turėti tokį fano kambarį. Andy jausmai tokie tikri ir ,,nesuvaidinti”, kad Conan pasiūlo jam įteikti Oskarą.

Taip pat, per MTV interviu Josh Horowitz paprašė Benedict imituoti keletą aktorių. Per 60sek. Aktorius suvaidino Tom Hiddleston, Taylor Swift, Alan Rickman, John Malkovich, Bane ir daug kitų.

Kažką pamiršau paminėti? Parašykite man į komentarus žemiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *