Praleisk įspūdingą savatgalį Rygoje su „WE GO“

pagal | 2020 30 sausio

Nors už lango dar tik ruduo, tačiau dažnas jau dabar ilgimės prabėgusios vasaros. Juk taip norisi  dar pakeliauti, pažinti naujus kraštus bei kultūras, tačiau dauguma mano, jog ruduo tam prastas metas, tad ir bendrakeleivių šiuo metų laiku surasti sunku. Jeigu skaitydamas šį sakinį pagalvojai: „Taip, tai visiška tiesa apie mane…“ – ši žinia kaip tik Tau!  Kam laukti vasaros dar septynis mėnesius, jeigu pakeliauti galima dabar ir dar su bendraamžiais!

Ne pelno siekianti organizacija „WE GO“ ,  vienijanti jaunus žmones, kurie nemėgsta sėdėti vienoje vietoje ir nori pažinti platųjį pasaulį, artėjantį savaitgalį, lapkričio 21-22  dienomis, organizuoja kelionę į vieną įspūdingiausių Baltijos šalių sostinių – Rygą! Pasak jų, tai „eilinė neeilinių žmonių išvyka, kurioje gali sudalyvauti ir Tu!“.

Tai puiki proga dalyvauti viename iš įspūdingiausių Latvijos sostinės reginių – kasmetiniame šviesų festivalyje „Staro Ryga“, arba kitaip – Spinduliuojanti Ryga. Šis festivalis žada keturias dienas nepakartojamą šviesų šou, lazerių bei vaizdo projekcijų, kurios įvairiomis spalvomis, kaip ir kasmet, papuoš žavingąjį Rygos senamiestį. Juk ne kas dieną pamatysi parkus, gatves, pastatus ar netgi tiltų fasadus, apšviestus nuostabiomis šviesų instaliacijomis.

Kelionė į Rygą – puikus savaitgalio praleidimo būdas. Naujos pažintys, draugai, nepakartojamos akimirkos, įspūdinga  senamiesčio architektūra bei nematyti vaizdai  – tai neįkainojami tikro keliautojo suvenyrai. Tad nepraleiskite progos ir keliaukite drauge! Juk kelionės, tai pažinimo raktas. Jeigu nepažinsime pasaulio, nepažinsime ir  savęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *