„Random Fingers“ Gatvės muzikos dienoje ir ne tik

pagal | 2020 24 sausio

Neseniai praūžusi Gatvės muzikos diena Kaune drebino ne tik senamiesčio gatves – muzikantai grojo klubuose ir kitose susibėgimo vietose. Toks vienas GMD afterpartis vyko ir po „Fluxus Ministerijos“ stogu, kur jauti.lt pakalbino ten koncertavusius rokerius „Random Fingers“. Jūsų dėmesiui – trumpa koncerto apžvalga ir keli klausimai grupės būgnininkui Pauliui Palioniui.

Gegužės 19-ąją grupė, kurioje bosinę gitarą kankina Lukas, elektrinių stygas tampo Lukas-Pumba ir Gytis, būgnus muša Paulius, o vokalinius sugebėjimus demonstruoja Eglė,  turėjo net du pasirodymus – prie „Coffee Inn“ ir „Fluxus Ministerijoje“. Pastarajame sudalyvavau ir aš. Ir nuo pat pradžių Random‘ai man patiko – užvedantis ritmas, auditorijos įtraukimas ir nuolatiniai pageidavimai, kad garsistai duotų daugiau garso. Koncerto metu klausytojai išgirdo žinomesnę grupės dainą „Teddy Bear“, rėksmingąją „Fucking Shit“, naują grupės singlą „Holiday“. Pastarąją dainą įrašę į kompaktinius diskus pasirodymo metu Random‘ai dalino žiūrovams.  Vėliau grotos „Special Friend“, įstringanti galvoje „Diskoteka“, „Highway“ ir „Shallow Slut“ išjudino ir ramesnius klausytojus, o savo trumpo pasirodymo metu „Random Fingers“, pademonstravę geriausia, ką galėjo, abejingų tikrai nepaliko.

Šis pasirodymas sužadino susidomėjimą „Random Fingers“ grupe, tad jūsų dėmesiui – artimesnė pažintis su Randoms‘ais. Mušamųjų trankytojas Paulius pasakoja, kad šiemet grupė dar nespėjo įsivažiuoti į rimtus darbus ir koncertus. „Dalyvavom Tamsta „Garažas“ konkurse, surengėm Random Thursdays renginių ciklą Punto Pizza bare. Pernai grupė buvo gerai užjudėjusi, bet vasarą padarė pertrauką, pakeitė būgnininką, tai dabar viskas vėl kaip nuo pradžių.“ Indie/alternative/rock muzikos stiliais varijuojančius grupės narius vienija jų atliekama muzika, daugiausia laiko kartu jie praleidžia repetuodami, tačiau nulipę nuo scenos po koncertų taip pat nevengia kartu pavakaroti ir pasilinksminti. Na, o paklaustas apie grupės ateities planus, Paulius tik trūkteli pečiais: „Kol kas neplanuojam jokių koncertų, o galvoti apie albumą dar šiek tiek anksti.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *