„Saulės broliai“ pristatys naują koncertinę programą

pagal | 2020 30 sausio

Vasario 23 d. 19 val. Kauno Žalgirio arenos amfiteatre koncertuos grupė „Saulės broliai“. Už šio kolektyvo pavadinimo slepiasi penkių vaikinų vardai: Saulius ir Donatas Petreikiai (vokalas, fleitas, trimitas ir gitara), Tadas Dešukas (vokalas, smuikas, bosas), Vytautas Bikus (klavišiniai) bei Andrius Kairys (mušamieji). Charizmatiškasis penketukas žada jaukų muzikos vakarą su nauja koncertine programa.

„Saulės broliai“ per daugiau nei dvejus savo gyvavimo metus jau sugebėjo užsitarnauti klausytojų simpatijas ne tik už nuostabias dainas, neatsiejamas nuo švelnaus fleitos ar trimito skambesio ir nuoširdžių tekstų, bet ir už visuomet spinduliuojamą gerą nuotaiką koncertų metu.

Grupės repertuare galima rasti tiek lyriškų baladžių (jų norisi klausytis ne vieną kartą), tiek viena už kitą linksmesnių ar energingesnių dainų, kurioms skambant darosi sunku nusėdėti ramiai, neužsinorint šokti. Taip pat šio kolektyvo kūrinių melodijose neretai persipina airiški, škotiški ar net tolimųjų rytų skambesio turintys muzikiniai motyvai. Todėl kiekvienas susipažinęs su „Saulės brolių“ kūryba gali atrasti tai, kas artima jo skoniui ir nuotaikai.

Taigi jeigu mintinai mokate tokių šio kolektyvo dainas – „Saulės vaikai“, „Lietaus ašara“, „Dykuma“, „Kur tu“ ir kitų kūrinių žodžius, o galbūt dar nesate apsilankę nei viename „brolių“ koncerte, tačiau jau spėjote įsidėmėti jų pasirodymą šiųmetinėje Eurovizijos atrankoje, vasario 23 dieną turite puikią išvysti šią grupę gyvai grojančią scenoje.

Po ilgesnės pertraukos į Kauną sugrįžtantys „Saulės broliai“ kviečia visus artėjantį pavasarį pasitikti gerai nusiteikusiems ir su muzika, kuri gali įkvėpti kiekvieno iš mūsų kasdienybei vis kitokių, gražesnių, spalvų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *