Sherlock, Doctor Who ir šiek tiek grafikos

Sherlock11707910_949306635132234_3167732918408635689_o

Ši savaitė ypatinga BBC serialo „Sherlock“ fanams, mat po ilgos tylos pagaliau (PAGALIAU) sulaukėme žinių. 4-ojo sezono filmavimas vėl atidedamas dėl aktorių Benedict Cumberbatch (Sherlock) ir Martin Freeman (dr. Watson) užimtumo kituose projektuose. Tai reiškia, kad pilnos serijos pasirodys tik 2017 m., jei nepasikeis planai (datos jau buvo kelis kartus atkeltos). Tačiau, jei esate užkietėjęs fanas ir žadate ištikimai laukti – šių metų Kalėdos turėtų būti stebuklingos. Specialioje serijoje visas serialo veiksmas persikels į Viktorijos laikus.

Dėl prasidedančios garsiausios fantastikos ir mokslinės fantastikos parodos San Diego Comic Con, pirmasis „Sherlock“ trailer’is plačiai pasklido po interneto erdvę, kaip ir komiškas Andrew Scott (Moriarty), Mark Gatiss (Mycroft Holmes) ir Benedict Cumberbatch (Sherlock) atsiprašymas dėl neatvykimo į renginį.

Doctor Who

Pasirodė devintojo sezono „Doctor Who“ trailer‘is, kuris nestokoja siužeto. Kaip ir reikėjo tikėtis, viskas supainiota ir suvelta – monstrai, ateiviai, kitos planetos ir daktaras su savo kompanione Clara, bandantis išgelbėti kuo daugiau gyvybių. Amžina blogietė Missy sugrįš, tiesa, neaišku kaip ir kokia forma praėjusiamą sezone ji buvo sunaikinta. Mūsų herojus Doctor Who, panašu, kad rockin‘ hard visomis prasmėmis, jis ne tik sugeba nugalėti blogį, bet ir pabūti roko žvaigžde. Trailer pasirodo ir Maisie Williams („Game of Thrones“), kuri seriale bus svečio teisėmis. Ši ne iš kelmo spirta panelytė ne tik nustebina daktarą, bet ir nesibodi vadinti jį senu.

Devintasis „Doctor Who“ sezonas prasidės rugsėjo 19-ąją.

Grafinės novelės

Televizijos serialų „Avatar: The Last Airbender“ ir „Legend of Korra“ kūrėjų Michael Dante DiMartino ir Bryan 1330433818826883173Konietzko keliai pasibaigus pastarajam šou išsiskyrė, tačiau į tą pačią pusę. Abu jie nusprendė sukurti grafines noveles. (Grafinės novelės yra iliustruoti romanai, kurie primena komiksų knygas, tačiau istorija išplėtota, o ir piešiniai vaizdingesni bei su daugiau detalių).

Michael Dante DiMartino ir grafinių novelių leidykla „Dark Horse“ paskelbė, kad avatarės Koros istorija persikels į iliustruotus puslapius. Taip pat nauja ir originali DiMartino novelių serija vadinsis „Geniuses“, o pirmoji knyga – „The Creature and the Creator“. Istorija apie Renesanso laikus, kur egzistuoja magija ir stebuklai. Tačiau tik išrinktiesiems genijams (Geniuses) leidžiama susipažinti su šios fantastinės žemės paslaptimis. Pasaulio lyderiams nepatinka šie gabuoliai, todėl genijai yra naikinami. 12-metis berniukas Giacomo yra genijus. Jis ir jo likimo draugai bandys surasti mistinį Kūrėjo Kompasą ir jį sunaikinti.

Ši serija pasirodys 2016 metų rudenį. – via Io9

Tuo tarpu Bryan Konietzko serijos „Threadworlds“ veiksmas vyksta tolimoje sa11694989_400060820182239_3282260968649377585_nulės sistemoje, kurioje gyvena net penkios skirtingos ateivių rūšys. Jauna mokslininkė Nova, ieškodama atsakymų, įsivelia į netikėtus nuotykius ir tampa super herojė. Konietzko ne tik rašo istoriją, bet ir pats iliustruoja pirmąją knygą.

Šios serijos teks palaukti, ji vitrinų ir skaityklių ekranus išvys tik 2017 metais – via Io9

Pastaraisiais metais animaciniai serialai „Avatar: The Last Airbender“ ir „Legend of Korra“ susilaukė daug dėmesio ir teigiamų įvertinimų. Abu jie buvo apie pasaulį, kuriame žmonės gali valdyti vandenį, orą, žemę ir ugnį. Avataras – tai siela ir dvasia, kuri reinkarnuojasi į vieną žmogų, kuris sugeba valdyti ne vieną, o visus gamtos elementus. „Legend of Korra“ praėjusį rudenį tapo labai kontraversiška, mat studijai „Nickelodeon“ nepratęsus serialo, kūrėjai sumanė pamaištauti – užbaigti istoriją atvira dviejų pagrindinių merginų meile. Kol studija nepatenkinta burbėjo, šiuo kūrėjų sprendimu džiaugėsi LGBT bendruomenė ir fanai visame pasaulyje.

Komentarai
Pasidalinkite