Silence Family: 3 years of pure quality

pagal | 2020 30 sausio

Kovo 10-ąją Ūkio banko teatro arenoje audringai paminėtas trečiasis Silence Family gimtadienis. Elektroninės muzikos gerbėjai susibūrė paklausyti gyvo garso koncerto, tačiau buvo sužavėti ne tik žymių atlikėjų pasirodymu bet ir 3 aukštų scena, kuri panaudojus 3D projekcijas tapo išties įspūdinga. Scenoje pasirodė visa Silence šeima: Justė Arlauskaitė – Jazzu, Leonas Somovas, Mario Basanovas, Vidis, Few Nolder, Adomas bei artimi šeimos draugai Ernesto ir Giedrė.

Nors eilėje teko laukti daugiau nei valandą, reginys buvo to vertas. Gimtadienio šventėje žiūrovų akį traukė ne tik įspūdingos projekcijos, bet ir plastiški šokėjai, kurie išsibarstę 3 aukštų scenoje sinchroniškais judesiais sudarė šešėlių teatrą. Pirmasis publiką kaitinti pradėjo Adomas. Jam į pagalbą atskubėjo Giedrė iš grupės „Empti“. Publika visai pašėlo išgirdusi Mario Basanovo ir Vidžio kūrinį atliekamą  švedų atlikėjo Ernesto – „Care“.

Tačiau, bene labiausiai visi laukė Justės Arlauskaitės – Jazzu pasirodymo. Atlikėja nustebino publiką savo įmantria apranga, kurią, beje, keitė net keturis kartus. Daugybė į plaukus susegtų metalinių segtukų iš tiesų atrodė ne kasdieniškai, o apnuogintas kūnas leido suprasti, jog kuklioji Jazzu dingo.

Gimtadienio šventėje buvo galima išgirsti vieną naujausių atlikėjos kūrinių „Sugalvoki norą“, taip pat pasiklausyti „Muzika Tu“, „Phantoms of the Lake“, „Dirty Fetish“, „Who’s Shot the Silence“, „Tik Pasilik“ ir kitų. Naujos kūrinių interpretacijos skambėjo visiškai kitaip, todėl net ir senos dainos, jau tapusios hitais, pasirodė visai kitu amplua.

Jazzu akivaizdžiai mėgavosi besikeičiančiu savo įvaizdžiu, koketavo su žiūrovais dainuodama atsistojus, atsisėdus ir net atsigulus. O minia šėlo, atkartodama puikiai žinomas dainas ir šokdama pagal pirmą kartą girdimas melodijas.

Per trejus metus Silence Family nariai surinko tiek įvertinimų, jog visus išvardinti būtų tiesiog neįmanoma. Sausakimšos diskotekos ir koncertai didžiausiuose Europos miestuose – sėkmingo darbo rezultatas. Akivaizdu, jog klausytojai vertina tikrą talentą, kokybę ir išskirtinumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *