Šilkinės filosofijos kūrėjos

pagal | 2020 30 sausio

Kažkas pasakė, kad net gražiausias rūbų komplektas be kelių aksesuarų nesukuria norimo įspūdžio. Bet ką daryti, jei pabodo auskarai ir įmantrios apyrankės? Laikrodukas dažnai irgi ne išeitis. Trys žavios, labai skirtingos draugės
Milda, Rasa ir Nishta turi ką pasiūlyti – šilkines apyrankes ir šilkajuostes. Graži moterų draugystė ir jų projektas – Silk Philosophy.
Viena projekto autorių, Milda, sutiko atsakyti į klausimus – apie projekto idėją, naujausias tendencijas ir moterų draugystę.

jos
gold
sff


Meilę išskiria atstumas. Kaip pavyksta sėkmingai plėtoti verslą per du žemynus ir skirtingas laiko juostas?
Silk Philosophy įkūrėjos yra trys draugės: aš (Milda), Rasa ir Nishta. Dvi lietuvaitės ir trečioji iš Mauricijaus. Aš ir Rasa gyvename Londone, o Nishta – Niujorke. Nuo pat verslo pradžios buvimą skirtinguose žemynuose mes matėme kaip privalumą. Pavyzdžiui, šilko apyrankėms perkame tiek iš Niujorko, tiek iš Londono tiekėjų. Dėžutes gaminame Amerikoje. Siuvėjas taip pat bandome abiejuose žemynuose, tačiau lietuvių siuvėjų kruopštumas kol kas laimi!
Viskas jau sukurta, dviratis išrastas. Kaip pavyko sukurti seną-naują šilkinį aksesuarą? Ir kodėl būtent šilkinės apyrankės? Ar šis projektas – ilgai puoselėta ir išsipildžiusi svajonė? Juk visos trys sukotės rimtuose darbuose, kompanijose, o dabar žaidžiate su spalvomis ir švelniais audiniais.
Prieš Silk Philosophy atsiradimą, visos trys sėkmingai sukomės ne mados pasaulyje: aš – mokesčių politikoje, Rasa – finansuose, o Nishta – sveikatos apsaugos srityje. Tačiau visoms norėjosi kažko labiau kūrybiško, moteriško. Po daug ilgų vakarienių, ir nesibaigiančių „ką darome?“ idėjų sąrašų, gimė šilko apyrankių vizija. Bene kiekviena moteris turi šilko skarelę savo spintoje, tačiau ji ištraukiama retokai, merginos apskritai vengia šio aksesuaro. Silk Philosophy apyrankė – tai šilko skarelė moderniai moteriai. Jos lengvos, romantiškos, prabangios, spalvingos – puikus būdas suteikti aprangai spalvų ir žaismės, kai nesinori rengtis ryškiai nuo galvos iki kojų.
Jūsų komanda marga. Kaip pavyksta pasiekti bendrų sutarimų ir puikių rezultatų kuriant kolekcijas?
Visos trys mėgstame puoštis, bet aprangos stiliai skiriasi. Ir gerai! Kai ieškome medžiagų naujai kolekcijai, kiekviena prirenkame savo mėgstamiausių raštų ir pasidaliname atradimais su kitomis. Norime, kad mūsų apyrankės būtų kuo įvairesnės, kad kiekviena moteris rastų tai, kas jai patiktų ir papildytų drabužinę. Pavyzdžiui, Nishta Niujorke rado oranžinę šilko šifono medžiagą. Man ji pasirodė per ryški, per daug havajietiška. O dabar Silk Philosophy „Gabriella“ apyrankė viena iš perkamiausių! Pasitikime viena kitos skoniu ir sprendimais, todėl galime džiaugtis gerais rezultatais.
Kaip lietuvės reaguoja į jūsų šilkinius aksesuarus?
Pastebėjome, kad mus renkasi moterys, siekiančios įdedant nedaug pastangų, sukurti geriausią efektą. Tai ir yra mūsų šilko apyrankės varomoji jėga. Lietuvėms pamažu pabosta žemiškos, natūralios aksesuarų spalvos, dominuojančios parduotuvių lentynose. Todėl gyvos, energingos Silk Philosophy apyrankių spalvos puikiai prigyja Lietuvoje.
Jūsų gaminius mini mados blog‘eriai, Fashion Blog News skelbė interviu. Jus tikrai greitai pastebėjo, turbūt nebuvo lengva įsisukti į sraunius mados vandenis?

Tikrai nelengva! Ypač, kai laiko vis trūksta. Visos trys bandome žongliruoti profesines karjeras, mamų ir žmonų pareigas, ir sėkmingai plėtoti verslą. Silk Philosophy – naujas prekės ženklas, įkurtas metų pradžioje. Nors produktas unikalus, nematytas, ieškoti tiekėjų, platintojų, vykdyti fotosesijas užima marias laiko. Daug pastangų dedame ir į socialinę žiniasklaidą (jau turime beveik 6000 Instagram siekėjų). Šilkinės apyrankės platinamos keturiose šalyse: JAV, Singapūre, Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje. Per tokį trumpą laiką tikrai nemažai pasiekta, bet tai dar tik pradžia.
Ar planuojate sukurti kolekcijas vaikams ir vyrams?
Mano brolis kartais užsiriša vieną iš vyriškesnių spalvų apyrankių. Atrodo puikiai, nematytai, dera su geru vyrišku laikrodžiu! O kolekcija vaikams tikrai kirba mintyse. Juolab, kad visos auginame dukrytes (Rasos pirmoji gims gruodį).
Mano Emilija labai myli mamos šilko apyrankių kolekciją, mėgsta rištis jas kaip šalikėlį ant kaklo ar kaip plaukų raištį. Tikrai universalus aksesuaras!
Apyrankei naudojate metalinį žiedą. Kaip atsirado toks akcentas?
Šilkas ir metalas puikiai dera, atsveria vienas kitą. Žiedas padaro šilko šalikėlį apyranke. Kai noriu paprastumo ar dėviu kažką kasdieniško, užsirišu apyrankę be žiedo. Kai norisi truputį blizgesio ir spindesio, būtinai naudoju žiedą.
Kai sidabro ar rožinio aukso spalvos žiedas ir apyrankė derinami prie kitų riešo aksesuarų, įnešama žaismės į bendrą aprangos komplektą. Tikrai nesunku išsiskirti iš minios, pasirinkus tokius derinius.
Kokias spalvas ir raštus rinktis rudenį/žiemą?
Netrukus pristatysime šešias naujas Silk Philosophy apyrankes. Pasirinktuose audiniuose daug rudeniškų, sodrių tonų: burgundiškų, tamsiai mėlynų ir violetinių. Mums atrodo, kad šie tonai puikiai tinka šaltajam metų laikui. Na, o šviesios, ryškios apyrankių spalvos atrodo stulbinančiai prie vakarinių suknelių artėjant šventinių vakarėlių sezonui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *