Sukurtas telefonas kuo retesniam naudojimui

pagal | 2020 30 sausio

XXI amžiuje viena iš labiausiai tobulėjančių technologijų tapo mobilieji telefonai, kuriuos metai po metų vis labiau pakeitė išmanieji telefonai, „pripumpuoti“ įvairiausių funkcijų ir programėlių. Tai nebe tik telefonai, skirtu patogesniam susisiekimui su žmonėmis, bet ir skaičiuotuvas, fotoaparatas, atmintinė ir visas pramogų paketas, užimantis mus laisvu laiku. Įdiegus į išmaniuosius dar ir galimybę bet kur ir bet kada naudotis internetu, jie tapo neatskiriama daugelio mūsų gyvenimo dalimi.

Būtent taip, siekiant kuo labiau ištobulinti išmaniuosius telefonus ir palengvinti kasdienybę, atsirado ir savotiškos problemos: žmonės tapo priklausomi nuo šių technologijų, vaikai vis jaunesniame amžiuje pradeda naudotis savo tėvų telefonais, kuriuos jie visuomet turi šalia ir negali paleisti iš rankų. Turbūt kiekvienas pastebime mieste, kavinėse ar atostogų metu šeimos narius ar draugų kompanijas, įnykusius į savo telefonus. Nors jie galbūt patys to ir nepastebi, bet tikras, atviras žmonių bendravimas, lygiai taip pat kaip ir visiškas minčių, ir kūno atsipalaidavimas atostogų metu, liko nustumti į šoną.

m2

Kaip išspręsti šią problemą? Turbūt daugelis apie tai pagalvoja, bet pagaliau atsirado protingų žmonių iš Amerikos, kurie sukūrė naujovę – visišką priešingybę „smartphone“ (liet. išmaniesiems) telefonams – Light Phone. Šis naujasis telefonas yra sukurtas būtent žmonėms, naudojantiems išmaniuosius telefonus, kurie jau pavargo nuo nerimstančių notifications (liet. naujienų) ir savo priklausomybės vis tikrinti paskyras virtualiose erdvėse. Šio telefono kūrėjai teigia, kad jie nesukūrė naujos technologijos, o tik naujai pritaiko geriausias, jau esamas technologijas. Jie atsikratė visų funkcijų, išskyrus pačią elementariausią, vienintelę mums tikrai reikalingą, susisiekimui skirtą telefono funkciją. Light Phone tikslas – kuo rečiau jį naudoti.

Šis telefonas yra sukurtas labai sumaniai, o jo išorė stebina savo paprastumu – jis yra kreditinės kortelės dydžio ir storio, lengvas ibei patogus nešiojimuisi su savimi tiesiog piniginėje. Jis yra baltos spalvos, su šviečiančia skaitine klaviatūra ir ekraniuku, rodančiu laiką ar norimą įvesti telefono numerį. Baterija turėtų veikti apie 20 dienų, taigi telefoną galima naudoti visų atostogų metu, įkrovus tik vieną kartą. Juo taip pat galima labai greitai ir patogiai paskambinti greitojo rinkimo numeriais. Jis tinkamas naudoti ir vaikams, nes yra labai paprastas, lengvas ir nedidelis.

m3

Tam, kad galėtumėte naudotis šia naujove, jums tereikėtų užsisakyti Light Phone internetu, kurio kaina tėra 100$ (JAV dolerių).  Tada savo išmaniajame telefone turėtumėte parsisiųsti Light Phone programėlę, kurios pagalba sudarytumėte greitojo rinkimo numerių sąrašą, kuris iš jūsų išmaniojo telefono bus perkeltas tiesiai Light Phone atmintinę. Įjunkite savo išmanujį telefoną įkrauti, įjunkite skambučių peradresavimą ir saugiai palikite jį namuose, su savimi jums tereikia pasiimti Light Phone telefoną ir visi jūsų artimųjų ar kolegų skambučiai bus peradresuoti tiesiai į jūsų Light Phone. Tai jums padės ne tik pailsėti nuo savo išmaniojo telefono, bet tuo pačiu ir nepraleisti nei vieno mamos skambučio.

Idėja sukurti šį telefoną kilo atkreipus dėmesį į tai, kaip tobulėjančios naujovės vis labiau prikausto mūsų dėmesį ir atima vis daugiau laiko: išmanieji telefonai, išmanieji laikrodžiai, virtualioji realybė, „Google“ akiniai ir t.t. Light Phone kūrėjai Kaiwai Tang ir Joe Hollier susikoncentravo į telefono kūrimą, kuris būtų naudojamas kiek įmanoma rečiau, ir kurį naudodami, mes nešvaistytume savo brangaus laiko veltui.

Kol kas šio telefono prekyboje dar nėra, tačiau dienos šviesą jis turėtų išvysti jau šią vasarą. Pirmiesiems užsisakyti šį telefoną galima jau dabar. Verta tikėtis, kad šis naujas telefonas bus naudojamas ir Lietuvoje, nes tai bus puikus būdas turėti telefoną tik su pagrindine jo funkcija – susisiekti su artimaisiais, paliekant savo išmanųjį namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *