„Tikrai aklas pasimatymas“. Paįvairinkite savo laisvalaikį

pagal | 2020 24 sausio

r kada nors pagalvojote, kiek daug, vos susipažinus su žmogumi, mums reiškia jo išvaizda? Ar bent įsivaizduojate pasimatymą, kuriame pirmas dalykas, į kurį atkreiptumėte dėmesį būtų ne išvaizda, o balso tembras ar kalbėjimo manieros? Ar esate tikri, kad galėtumėte sužavėti ką nors, net užrištomis akimis? Jei taip, suteikiame išskirtinę progą – aklą pasimatymą!

Jaunimo organizacija Unusual Projects kviečia Jus sudalyvauti pasimatymų šou „Tikrai aklas pasimatymas“, kuris vyks balandžio 11 d. (trečiadienį) 16 val. muzikos klube Džem’pub.
Renginio metu turėsite galimybę užrištomis akimis susipažinti su burtų keliu išrinktais dalyviais. Pasirinkę pašnekovą, kuris Jums paliko didesnį įspūdį, galėsite sudalyvauti dar viename pokalbyje, tik šį kartą – atrištomis akimis. Suradę naujų draugų, o galbūt ir savo „antrąją pusę“ smagiai pasidalinsime įspūdžiais.

Jei ieškote naujų pažinčių ar tiesiog norite neįprastai praleisti laiką, sudalyvaukite pasimatymų šou. Pasitikrinkite ir patobulinkite savo bendravimo įgūdžius kartu su Unusual Projects.

Dalyvių amžius: 16-25 metai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *