Trumpai apie tai, kas iš tiesų yra seksuali moteris

pagal | 2020 31 sausio

Neseniai, pamačiusi eilinę vienos Facebook’o personos nuotrauką, kurioje, kaip ir visada, demonstruojami suspausti moteriški iškilumai, susimąsčiau, kur iš tiesų slypi moters seksualumas. Po minėtosios personos nuotrauka buvo nemažai komentarų, tokių kaip „You’re so sexy “, „Beautiful “, „Princess “, daugiausia iš Artimųjų Rytų gyventojų, taip pat panašūs susižavėjimo šūksniai iš vaikinų, kurių profilio nuotraukose arba automobiliai, arba kovinis šuo, arba jie patys, prie automobilio arba prie kovinio šuns.

Ir pagalvojau, man nė velnio nėra seksualus žmogus, kuris taip susikoncentravęs į savo išvaizdą, kad, pavyzdžiui, būdamas 21-erių nežino, kuo skiriasi pelnas nuo pajamų. Nė velnio neįdomios moterys, ateinančios į koncertą ar kitą renginį ir užuot mėgavęsi juo, kankina tuos, su kuriais atėjo, kraują stingdančiom frazėm: „Nu pafotkink, davai, dar iš kitos pusės, tik davai nestorai, nu…“ Ir, galų gale, kaip gali būti seksuali moteris, kuri kartais nė nesulaukusi 20-ies yra tokia kompleksuota, kad nedrįsta išeiti į gatvę be tonos grimo? Aišku, ir tokios išteka, ir tokių telefonai užversti žinutėmis su įvairiais pasiūlymais, tik klausimas, iš kokių vyrų. Juk ant ko gaudai, tas dažniausiai ir kimba…

Žinot kas yra seksualu? Smegenys. Pakankamas žinių kiekis, kad mergina galėtų visavertiškai diskutuoti ar ginčytis su vyru ne tik temomis apie soliariumą ir plaukų lyginimą keratinu, ne tik tylėti ir vartyti akis, kai pokalbis pasisuka apie pasaulio politiką ar kultūrinio gyvenimo naujoves. Humoro jausmas. Gebėjimas suprasti tavo nepadorius juokelius. Drąsa ir pasitikėjimas savimi, o ne kasdienis kėlimasis anksčiau, kad neišsigąstum nenupieštos fizionomijos.

Seksuali yra ta moteris, su kuria gali visą dieną neišlipti iš lovos, mylėtis, gerti alų, valgyti kinišką maistą ir mintyse ji neskaičiuos traškios vištienos kalorijų. O išverstos pieno liaukos ir bukesnis už Jorkšyro terjero žvilgsnis bei savivertės jausmas, priklausantis nuo to, kiek like prie tavo nuotraukos, nė velnio nėra seksualumas. O jeigu tau, mielas vyre, patinka būtent tokios – nieko baisaus. Tikroms moterims liks daugiau tikrų vyrų, o ne kompleksuotų berniukų, savo trūkumus bandančių paslėpti už kuo didesnių savo perkarusios draugės papų ir jos anties lūpų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *