Unusual savanorystė – turėk drąsos gyventi kitaip!

pagal | 2020 31 sausio
:)

Sveiki visi Vilniaus ir Kauno jaunuoliai! Sveiki visi, norintys kultūrintis, tobulėti, siekti savo tikslų ir sužinoti daug naujų dalykų! Sveiki visi, nenustygstantys vietoje ir visi, kurie nori linksmai bei prasmingai leisti savo laisvalaikį! Su Jumis sveikinasi „Unusual Projects“ – ne pelno siekianti organizacija, kuri jau ne pirmus padeda jauniems žmonėms įdomiai ir naudingai praleisti laiką.

Kokia tai organizacija?

Organizacija „Unusual Projects“ (arba tiesiog UP) įkurta 2010 metais. 2011-aisiais ji tapo viešąja įstaiga. UP veikla vykdoma dviejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Organizacija po truputėlį auga, priimdama vis daugiau naujų narių. Plečiantis komandai, kartu auga ir jos tikslai. Ateityje UP veiklą planuojama išplėsti ir į kitus Lietuvos regionus tam, kad vis daugiau jaunų žmonių Lietuvoje atskleistų savo asmenybę, gebėtų kelti bei įgyvendinti savo tikslus, būtų motyvuoti bei domėtųsi kultūriniu ir visuomeniniu savo šalies gyvenimu.

Kuo gi mes tokie „unusual“?

„Unusual Projects“ komandą sudaro jauni, kūrybingi, nuolat stebinantys ir iniciatyvūs žmonės. Mes nebijome naujovių bei iššūkių! Juk ne veltui mūsų šūkis – „Turėk drąsos gyventi kitaip!“. Norime, kad UP taptų lyderiaujančia organizacija renginių jaunimui srityje. Esame jauni, tačiau mūsų sąskaitoje jau daugiau nei 14 suorganizuotų renginių. O kiek dar minčių, idėjų, pasiūlymų, kuriuos planuojame išpildyti ateityje!..

Kokie tai renginiai?

VšĮ „Unusual Projects“ veikla apima pačių įvairiausių renginių organizavimą. Dažniausiai tai įvairūs seminarai, praktinės paskaitos, diskusijos, … Rengiamas paskaitas skaito žymūs, daug savo veiklos srityje pasiekę žmonės (pavyzdžiui, „Omnitel“ kompanijos prezidentas Antanas Zabulis, įmonės „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laurs ir dar daug kitų). Nebijome ir aktyvios veiklos: esame surengę tinklinio čempionatą, orientacines varžybas Kauno mieste, „Twister‘io“ fiestą, „flashmobą“.

Susidomėjote?

Daugiau informacijos apie organizacijos „Unusual Projects“ veiklą bei organizuojamus renginius galite rasti mūsų internetiniame tinklalapyje www.unusual-projects.lt arba facebook‘e į paieškos laukelį įvedę „Unusual Projects“ pavadinimą.

Nuotraukos Justinos Laucevičiūtės ir Kamilės Blažytės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *