Vienos nakties nuotykis – Crazy Students Night

pagal | 2020 31 sausio

Jau trečius metus vykstantis renginys įgavo pagreitį ir tapo tradicija. Lapkričio 9d. Kauno lofte „Fluxus ministerija“ sudrebino neeilinis studentų vakarėlis, sulaukęs neįtikėtino skaičiaus žmonių, ištroškusių vienos nakties nuotykio!

Na, kaip ir buvo galima tikėtis, bilieto kaina buvo studentiška, nesikandžiojo – 9,99Lt. Vakaro pradžia sutapo su svarbiomis krepšinio rungtynėmis. Renginio organizatoriai tai jau buvo apgalvoję. Buvo įjungta multimedija ir aistruoliai galėjo stebėti žaidimą. Kam krepšinis nebuvo aktualus, rinkosi linksmybes, kurių šiame renginyje netrūko.

Renginio patalpos buvo suskirstytos į įvairias pramogų erdves. „ZIP travel“ žaidimas siūlė dalyviams parodyti savo geografines žinias, atsakant į klausimus, kuriose pasaulio šalyse gyvena įvairiausi gyvūnai. Taip pat galėjai įsilieti į azarto kupiną  stalo futbolo turnyrą. Ištroškę linksmybių studentai galėjo dalyvauti „Beer pong‘o“ čempionate, o ten aktyviai reiškėsi ne tik vaikinai, bet ir merginos. Norintiems ekstremalių pasikeitimų buvo siūloma pasidaryti šukuoseną ar  tatuiruotę. Atsidavę į patyrusių meistrų rankas studentai buvo nustebinti originaliais sprendimais. Patikėkit, žmonės iš čia išėjo kardinaliai pasikeitusia išvaizda… Kitoje erdvėje studentai buvo kviečiami sudalyvauti „Speed dating‘o“ žaidime, kurioje galėjai užmegzti ne vieną pažintį. Norintiems prisiminti vaikystę ar aktyviai praleisti laiką, renginio organizatoriai  pasiūlė alternatyvą – šokinėjimą ant batuto. Nebuvo pamiršti ir alkani studentai. Išdalintos dešimtys kvietimų paskanauti picos bei sushi. Apdovanoti studentai galėjo nusifotografuoti su įvairia „crazy“ atributika – ryškiais perukais, ragais, gyvūnų ausytėmis, įvairiomis skrybėlėmis. Už daugumą rungčių dalyviams buvo įteikiami neeiliniai prizai: spalvoti lęšiai, jogos kursų ir maisto kuponai,, energetiniai gėrimai, prezervatyvai.

Vis dėl to, didžiausio dėmesio sulaukė šokių aikštelė. Joje pasirodė tokie didžėjai kaip Dj Dušas, Dovydas Alijošius, Julius Bieliauskas, Paulius Zenevičius ir Jurgis Petraška. Grojami populiariausi hitai nepaliko abejingų, kojos ir rankos pačios kilo į viršų. Studentai šėlo šokių aikštelėje iki paryčių: šoko po vieną, poromis, rateliais, bėgiojo po aikštelę susikibę vadinamuoju „traukinuku“, o kai kurie vaikinai lingavo užsikėlę paneles ant kupros ar ant pečių.  Jaukią atmosferą kūrė ne tik pasipuošę dalyviai, bet ir organizatoriai, kurie savo kostiumais – klounais, kiškiais, pankais, kūrė pašėlusią nuotaiką. Visi buvo be galo atsipalaidavę.

Renginyje netrūko ir vaizdų, į kuriuos visi turėjo galimybę paganyti akis. Buvo rengiamas šlapių marškinėlių konkursas, kur merginų pagrindinė užduotis buvo kuo seksualiau apsilieti mineraliniu vandeniu „Vytautas“. Merginų buvo prašoma nusiimti liemenėlę, o vėliau net ir paskutinius marškinėlius skanduote: „Nusirenk!”. Merginos, žinoma, taip lengvai nepasidavė, tad pavyzdį ėmė rodyti netikėtai pasirodęs vaikinas iš minios, trokštantis sudalyvauti konkurse. Tačiau tai nebuvo geriausia vakaro dalis. Vakarėlio bumu neabejotinai galima pavadinti baltas plunksnas, kurios, kartu su konfeti ir dūmais nežmonišku greičiu pasklido po šokių aikštelę. Visi studentai, apkibę plunksnomis, atrodė kaip pašėlę gyvūnai.

Vakarėlis praėjo puikiai – „Žalgiris“ laimėjo varžybas, o studentai praleido nuostabią naktį, kurią dar ilgai prisimins. Apibūdinti šiam renginiui tiktų tik vienas vienintelis žodis – CRAZY!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *